אוהד כהן: "החיבור עם הקהל חשוב לי" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אוהד כהן. "היינו ביתרון מספרי" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש ערכה הבוקר (רביעי) אימון שחרור שכלל ריצות מסביב למגרש ואימון בחדר הכושר של המועדון. בקבוצה הביעו שביעות רצון מצורת המשחק בתיקו 1:1 מול מכבי חיפה, אך נותרו מאוכזבים מהעובדה שלא הצליחו לנצח במשחק.

שוער הקבוצה, אוהד כהן, ביטא את התחושות המעורבות הללו היטב: "בסך הכל יש תחושת החמצה של כל השחקנים, בעיקר בגלל העובדה שהיינו ביתרון מספרי, אבל אנחנו נמצאים בתהליך מסוים שבסופו אנחנו מקווים להוות יריב ראוי לקבוצות הגדולות בישראל".

כהן הוסיף: "עושה רושם שאנחנו בדרך הנכונה ומרגישים שאנחנו מתקדמים מאימון לאימון וממשחק למשחק. הרצון שלנו הוא להתמודד מול הגדולות ולקחת נקודות מולן, אבל יותר חשוב שניקח נקודות גם מול הקבוצות שעל הנייר הן שוות ערך לנו".

בקבוצה החלו בהכנות לקראת משחק גביע הטוטו ביום שני הבא מול מ.ס. אשדוד.

"אין כזה דבר משחק שתקוע באמצע, זה משחק חשוב לקבוצה ולמועדון. אנחנו רוצים להמשיך במפעל הזה עד הסוף ובשביל זה אנחנו צריכים לנצח ביום שני. אנחנו משחקים בבית שלנו ובמבצר שלנו ובהחלט יכולים לנצח את אשדוד ביום שני", סיכם השוער.

החלוץ ליאור אסולין, שנכנס לשחק במחצית השניה מול חיפה, עדיין מתלונן על כאבים בברכו ולא ערך היום אימון מלא. בקבוצה מאמינים שהוא יוכל להיות כשיר למשחק הקרוב, אך לא מן הנמנע שישמרו עליו לקראת משחק הליגה מול בית"ר י"ם בעוד עשרה ימים.

הקשר תומר עמוס, שהגיע מהפועל ירושלים, ממשיך להיבחן בקבוצה ועושה רושם חיובי, אך לפי שעה טרם התקבלה במועדון החלטה לגביו.

שחקני ב&"ש מודים לקהל (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ב&"ש מודים לקהל (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE