דה רידר. נהנה מהתקופה שלו בישראל  (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
דה רידר. נהנה מהתקופה שלו בישראל (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

כשהפועל תל אביב עשו הכל במהלך הקיץ האחרון על מנת לשמר את הסגל, הם לא לקחו בחשבון את דניאל דה רידר. הישראלי/הולנדי שהגיע בחלון העברות בינואר הספיק לכבוש שני שערי ליגה, אחד מהם היה שער ניצחון בפתיחת משחקי הפלייאוף מול בני יהודה.

דה רידר חשב שיישאר בישראל, אבל הוא חזר לוויגאן, ממנה הושאל לאדומים. כעת הוא עושה את הצעדים הראשונים שוב כשחקן פרמייר ליג, אלא שהפעם הוא מקווה לקבל יותר צ'אנס ויותר דקות משחק.

בראיון לתקשורת המקומית בוויגאן סיפר דה רידר על החיים בתל אביב: "סגנון החיים היה פנטסטי בישראל. תל אביב היא עיר גדולה, מודרנית, על חוף הים ומזג האוויר נהדר. חיים טובים מאוד".

"נהנתי מאוד בזמן שלי בישראל, אם כי היה לי קצת מזל רע בחודש הראשון כשנפצעתי". דה רידר מדבר על הפתיחה הלא מוצלחת כל כך במשחק מול מכבי חיפה בקרית אליעזר אז עכך את הופעת הבכורה שלו, נפצע והוחלף. 

"הצלחתי לשחק פחות או יותר כמעט בכל משחק בחודשיים וחצי שלי וגם להבקיע שערים חשובים".

החיים הטובים של דניאל דה רידר בתל אביב (אלעד דיין) (צילום: מערכת ONE)
החיים הטובים של דניאל דה רידר בתל אביב (אלעד דיין) | צילום: מערכת ONE

על העונה הקצרה אבל המוצלחת בהפועל תל אביב אמר דה רידר: "זו היתה עונה מוצלחת של הקבוצה. הצלחנו לזכות באליפות בפעם הראשונה אחרי 10 שנים וזכינו גם בגביע. בסך הכל קיבלתי את כל מה שרציתי המהלך. אשמח לחזור לשחק שוב בהפועל".

על קבוצתו החדשה ישנה, וויגאן: "לא נהנתי ולא הייתי מאושר בוויגאן כי ישבתי על הספסל וזה הדבר הגרוע ביותר עבור שחקן כדורגל. הייתי חייב לחזור לשחק ועשיתי את זה בישראל".

דניאל דה רידר מול גל בראל (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
דניאל דה רידר. (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE