יא יא פטי עם הכדור. מחפשים ניצחון ביתי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
פטי. אבו סאלח: "היה לו את כל הזמן" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בבני סכנין כועסים מאוד על הבלם יא יא פטי, שלא יצא עם הקבוצה למחנה האימונים ברומניה. לטענת אנשי סכנין, פטי, שהתאכזב מכך שלא עבר למכבי חיפה או מכבי ת"א, איחר להגיע לארץ על מנת שניתן יהיה להסדיר עבורו אשרת כניסה לרומניה.

אי לכך, הוא נשאר בארץ ונראה שכבר לא יהיה זמן שיחבור לקבוצה ברומניה, מה שפוגע מאוד בהכנות של הקבוצה.

מלבד העובדה שהבלם נשאר בארץ, הוא מחסיר אימונים משמעותיים במחנה. היו"ר חסן אבו סלאח: "חבל שפטי בוחר להתנהג כמו ילדון. היה לו את כל הזמן שבעולם על מנת להגיע בזמן לארץ".

"במשך השנים למדנו שהוא מאחר להגיע, אבל הפעם הוא התבקש שלא לאחר על מנת שנוכל להסדיר לו את אשרת הכניסה. אנחנו רגילים להתנהגות שלו, אבל חבל שזה בא על חשבון הקבוצה".

מזג אוויר חורפי במיוחד קיבל את פני הקבוצה ברומניה, מה שגרם להצפה במגרשי האימונים. רק היום ניתן היה לראות מזג אוויר נאה יותר ובסכנין מקווים שהמגרשים יתייבשו על מנת שניתן יהיה להתאמן.

חסן אבו סאלח (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
חסן אבו סאלח (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לקבוצה הגיעו מספר שחקנים זרים למבחנים, שחלקם אמור ליטול חלק במשחק האימון מחר מול בארשוב מהליגה הראשונה ברומניה. אחד החלוצים, רומני העונה לשם קונסטנטין, עושה רושם טוב באימונים. בקבוצה שואפים לחזור לארץ עם שני שחקני חיזוק או שחקן אחד זר שיצטרף לקבוצה.

סכנין קיבלה בהגרלת המשחקים את קרחת שמונה בחוץ במחזור הראשון. בקבוצה מרוצים מההרגלה, שכן המגרש בקרית שמונה האיר פניו במשך השנים לקבוצה.