עומר גולן וטל בן חיים (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
גולן, בן-חיים וסנסוני. בני יהודה מחכה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אומנם משחקה הבא של מכבי פתח תקווה מול בני יהודה ייערך ביום שני הבא אך בקבוצה הגבירו את ההילוך בכל הקשור להכנות לקראת המפגש מול הכתומים בקרב בין שתיים ממאכזבות ליגת העל העונה.

המלאבסים עבדו קשה כשקיימו היום (שלישי) שני אימונים מפרכים במגרש ספורטק סירקין זאת בשל העובדה כי השזרוע במתחם האימונים של הקבוצה טרם הסתיים כאשר במועדון מעריכים כי ישובו להתאמן במגרשם בעוד כעשרה ימים.

החלוץ עומר גולן ערך אימון ריצה קל אך בקבוצה מקווים כי יעמוד לרשותה במשחק חניכיו של יוסי אבוקסיס. בפ"ת מצפים כבר תקופה ארוכה לחזרתו של הקפטן והביעו תקווה כי עם שובו הם יצליחו לחזור למסלול הניצחונות וישיגו שלוש נקודות אחרי שבעה מחזורים ללא ניצחון מאז ה-21 בספטמבר.

מאימון הבוקר נעדר הקשר דני פרדה בשל סיבות אישיות הקשורות לאביו כאשר השחקן עצמו והקבוצה שללו את העובדה כי יש קשר בין היעדרותו לבין הוצאתו מהאימון אמש על ידי אייל לחמן. ״לא צריך להתרגש מכך שמאמן מחליט להוציא שחקן מהאימון. זה משהו שקורה בכל קבוצה וכל הזמן. פרדה נעדר בשל סיבות אישיות ואין קשר בין הדברים", אמרו בפ"ת.

באימון הערב פרדה התייצב כרגיל ויש לציין כי גורמים בקבוצה ציינו שהקשר התבגר מאוד במהלך השנה האחרונה וכן גם מבחינה מקצועית יש שביעות רצון מיכולתו העונה.

החלוץ הקמרוני, דומיניק וואסי, אשר נבחן בקבוצה במהלך הימים האחרונים ממשיך להיבחן אך בצוות המקצועי לא התרשמו והנטייה היא לשחררו בימים הקרובים.