חזי מגן. "אין משחקים קלים באירופה" (צילום: מערכת ONE)
חזי מגן. "אין משחקים קלים באירופה" | צילום: מערכת ONE

בני יהודה תסיים היום (רביעי) את הכנותיה האחרונות לקראת המפגש מחר ב-22:00 מול שמרוק רוברס האירית בסיבוב המוקדמות השני בליגה האירופית, בתקווה לעבור בשלום את המשחק הראשון בחוץ ולהעביר את ההכרעה לבלומפילד.

חניכיו של דרור קשטן מגיעים למשחק מחוזקים יותר, כאשר החלוץ, איליה יבוריאן, שהצטרף למועדון, יוכל לעמוד לרשות המאמן. בנוסף, נראה שקשטן ממשיך לתרגל את אותו הרכב מהימים האחרונים, כאשר בהגנה, הבלם - דין מורי, יאבד את מקומו לאיבן גארידו, המגן - עוז ראלי, יאבד את מקומו לקשר לירוי צעירי ובנוסף, עמרי אפק יסופסל ואת מקומו יתפוס איליה יבוריאן. הערב יתקיימו מסיבות העיתונאים של שתי הקבוצות ומיד לאחר מכן יתקיימו האימונים המסכמים.

"אין משחקים קלים באירופה. אנחנו צריכים לבוא מוכנים לכל משחק במלוא הרצינות ולקוות שנביא תוצאה טובה וכמובן להביא את ההכרעה לשכונה", כך אמר יו"ר בני יהודה, חזי מגן, לקראת המפגש. מגן הוסיף: "אנחנו רוצים לנצח באירלנד, אבל גם היריב רוצה ניצחון. נבוא בכל הכח, נצבור כמה שיותר מידע עליהם, גם מה שליקטנו מהארץ וגם כל מה שאנחנו אוספים כאן ונעשה את המיטב כהרגלנו". 

על כך שזהו כבר מסע שני של הקבוצה בליגה האירופית, ושנבנית בקבוצה מסורת, אמר מגן: "זה נכון, כבר ציינתי שאם זו שנה שניה ברציפות שאנחנו מגיעים לאירופה ומצליחים לעבור סיבוב או שניים, זו מסורת יפה ועל מנת לשמר אותה, נצטרך לעבור עוד סיבוב". על השאלה האם זה אומר שגם העונה מכוונים לאירופה דרך הליגה, אמר מגן: "אני מאוד מקווה, אם כבר מסורת, אז קודם כל דרך הליגה".

אימון בני יהודה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אימון בני יהודה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

על יבוריאן הוסיף היו"ר: "הוא עומד לרשות הצוות המקצועי ואני שמח. יבוריאן רק הצטרף לאימונים לפני שבוע, אני מאוד מקווה שהוא יוסיף לנו הרבה בחלק הקדמי".  לשאלה האם בני יהודה תעבור את השלב הזה, אמר מגן: "בוודאי, אנחנו כאן על מנת לעבור, לא על מנת לא לעבור".