שמעון אבוחצירא. "מרגש לראות את הזכיה" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אבוחצירא. המו"מ עימו נמשך כבר זמן רב (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בקרית שמונה התייחסו לפרסומים לפיהם חלוצה של לאריסה היוונית, שמעון אבוחצירא, קרוב לחתימה בקבוצה וטענו כי המו"מ איתו נמצא בשלבים מתקדמים כבר זמן רב, אך למרות זאת עדיין לא הגיעו הצדדים לחתימה סופית.

סוכנו של אבוחצירא, יוסי גייר, טען כי: "קרית שמונה צריכה לסגור את הפרטים מול לאריסה. אחרי זה נישב לסגור את פרטי חוזהו של השחקן". בקריה הגישו כבר הצעה ללאריסה היוונית בתקווה שתשובתה תהיה חיובית וניתן יהיה לקדם את העסקה ואולי אפילו לבשר על חתימתו של החלוץ בקבוצה הצפונית, שטענה: "אבוחצירא קרוב, זה כך כבר מעל לשבועיים, אבל כל פעם צץ משהו חדש, עד שהוא לא יחתום כלום לא סופי מבחינתנו".

בקריה, אולי כלקח מפרשת אדריאן סילבה, לא יוצאים מגדרם מההתקרבות בין הצדדים עד שתהיה חתימה סופית. קשרה הפורטוגלי של מכבי חיפה כבר סגר את תנאיו בקרית שמונה, אך ברגע האחרון התקבלה הצעה מקבוצה אירופית וסילבה, שכבר היה עם רגל וחצי בקרית שמונה, לא הגיע לבסוף.

מלבד אבוחצירא, בקרית שמונה מצויים במו"מ גם עם חלוץ זר שאת שמו שומרים בקבוצה קרוב לחזה וככל הנראה אחד מהשניים יחתום כבר בימים הקרובים.

אדריאן סילבה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אדריאן סילבה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה קיימה אימון אחרון בצפון הארץ לקראת משחקה בשבת מול הפועל פתח תקווה בשבת והיא תצא למרכז הארץ, שם תסיים את הכנותיה לקראת המשחק. למרות מיקומה של פתח תקווה בטבלה, בקריה לא מקלים ראש ביריבה ומגדירים את המשחק כקשה. המגן הנבחן, הנרי מולנגה, יטוס חזרה לזמביה לסידור מספר נושאים וככל הנראה ישוב בשבוע הבא, עד אז צפוי בן שמעון לקבל החלטה סופית לגביו.

אורי שטרית (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אורי שטרית (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE