שחקני הנוער של בית"ר. לא ישחקו בשבת (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הנוער של בית"ר. לא ישחקו בשבת (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

משטרת ירושלים הורתה לנוגעים בדבר על דחיית משחק הגביע לנוער הצפוי מחר (שבת) בין בית"ר ירושלים לבני סכנין, זאת עקב ההתראה הקצרה בה ניתנה לה ההודעה על קיומו.

הנהלת בית”ר ירושלים איחרה בתיאום המשחק מול המשטרה המקומית, ולכן זו לא יכולה להיערך בזמן. מיותר לציין שההתמודדות בין בין שתי הקבוצות, גם בקבוצות הבוגרים, תמיד לוותה בהרבה יצרים ומתיחות, ולכן דורשת היערכות ראויה של כוחות הביטחון.

דובר משטרת מחוז ירושלים, שמוליק בן רובי, אמר ל-ONE: "אנחנו מביעים תמיהה על התנהלות הנהלת בית"ר ירושלים, שטרחה רק ביום חמישי, בשעות הצהריים, להודיע לנו על קיום המשחק בהתראה כל כך קצרה, בעוד שלצורך אבטחה למשחק כזה נדרש תכנון מראש בכל הקשור לשמירת הסדר והביטחון. הנהלת בית"ר לא עשתה כן. לפיכך נאלצנו להורות על ביטולו של המשחק".

איתן מזרחי, מאמן קבוצת הנוער של בית”ר ירושלים, התייחס לדחיית המשחק ואמר: “אנחנו מבחינתנו עשינו את כל ההכנות למשחק לאורך כל השבוע, התכוננו בצורה הכי טובה שיכולה להיות, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה מנטלית. השחקנים התאכזבו מאוד לשמוע שהמשחק נדחה, אבל אנחנו מחוייבים להחלטה של המשטרה וניאלץ להמתין עם משחק הגביע למועד שההתאחדות תקבע”.

איתן מזרחי (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
איתן מזרחי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

גורמים במשטרה הזימו את השמועות, לפיהן משטרת ירושלים לא יכולה לעמוד בדרישות כוח האדם למשחק. המועד החדש לקיום משחק הגביע בין הקבוצות יימסר בתחילת השבוע הבא.