שוער המשנה של מכבי חיפה, אמיר אדרי, לא יגיע ככל הנראה להפועל חיפה לאחר שהמועדונים לא הגיעו להסכמות בנושא מעברו של השוער.

אדרי, שרצה מאוד להגיע להפועל חיפה, קיבל היום (שלישי) הודעה מהמאמן ניצן שירזי שהדברים אינם מסתדרים והוא מאחל הצלחה לשוער בהמשך דרכו. בכך למעשה תמה הסאגה שהעסיקה את אוהדי הקבוצה שחלקם לא רצו את אדרי. הקבוצה תחפש אלטרנטיבה אחרת, כשעלק הפרק נמצא שוער בני יהודה, רן קדוש.

צירוף ארבעת שחקני הרכש של הפועל חיפה עושה את שלו. אחרי שערן לוי, ליאור ז'אן, משה ביטון ושי רביבו עברו לצד האדום של חיפה, נרשמה התעוררות בקצב מכירת המנויים לעונת 2011/12.

בניגוד לקבוצות הגדולות אשר העלו את מחירי המנויים שלהם לעונה הקרובה, המחירים של הפועל חיפה נותרו ללא שינוי זו השנה השלישית וכמו כן יהנו רוכשי המנויים מהגרלות לפרסים יקרי ערך. במועדון מצפים להגדיל את מספר המנויים.

בנושא אחר. היום לפני האימון נערכו בדיקות רפואיות לשחקני הקבוצה. בשבועיים הקרובים, עד לפתיחה הרשמית של העונה ב-30 ביולי (גביע הטוטו), תקיים הקבוצה חמישה משחקי אימון, שניים בארץ ושלושה במחנה האימונים בסלובניה.

אמיר אדרי. גם הוא בעיר היהלומים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אמיר אדרי. לא עובר ללבוש אדום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בשבוע הבא תקיים הקבוצה משחקי אימון מול הפועל עכו (יום שני) ומכבי פ"ת (יום רביעי) ושלושה במחנה האימונים בסלובניה אליו תצא הקבוצה ב-20 ביול שם תפגוש את אנטליהספור הטורקית, באקו מאזרבייג'אן וכמו כן יריבה מצ'כיה.