מהראן ראדי. מצטרף לעכו (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
מהראן ראדי. מצטרף לעכו (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: מהראן ראדי, קשרה של בני יהודה בשנתיים האחרונות, חתם בהפועל עכו. יו"ר הקבוצה, ציון ויצמן מסר בתגובה: ”אנו שמחים לקלוט אותו בקבוצה ואנחנו יוצאים מנקודת הנחה שהוא יכול לשדרג אותנו ולסייע להגיע למשימה שהצבנו לעצמנו".

בעכו רואים חזרו כבר תקופה ארוכה אחרי ראדי ועכשיו, אחרי שחתם בקבוצה, אופציית רביד גזל יורדת. ראדי אמור להיות תוספת כח משמעותית לקבוצה של אלי כהן, שהצליחה במחזור האחרון מול הפועל תל אביב להוכיח כמה פוטנציאל יש בה.

המאמן, אלי כהן, אמר ל-ONE: "זה שחקן שמאוד רצינו. אני שמח שציון עשה כאן מאמץ, כי מבחינה כלכלית ברור שזה לא עיסקה זולה. נעשה כאן מאמץ, לראדי יש יכולת גבוהה מבחינה הגנתית וגם מבחינה התקפית. זה בדיוק מה שחיפשנו".

החלוץ אובודו אוקוצ'ה החל באימוני ריצה, אבל הערכה היא שאוקוצ'ה יהיה כשיר תוך חודש ימים בלבד. גבע ברקאי פצוע בקרסולו וכרגע קשה לדעת אם ברקאי יהיה כשיר למשחק הליגה הבא של עכו.

בקבוצה יכולים להיות מרוצים מהסגל הרחב שעומד לרשות המאמן. ברגע ששחר סימן טוב ורועי דיין יכנסו לרוטציה, לעכו תהיה קבוצה חזקה מאוד. ביום שני תארח עכו את מכבי חיפה למשחק במסגרת גביע הטוטו.