העיר הצפונית, קרית שמונה באופוריה. הניצחון 1:2 על הפועל עכו אמש (שבת, ניצחון שביעי מתוך שמונת המחזורים אחרונים) הכניס את הקהל בעיר לטירוף ולפתח חלומות על זכיה אפשרית בתואר האליפות.

האוהדים פנו כבר בשעות הבוקר המוקדמות לראשי הקבוצה בבקשה לפתוח את מכירת הכרטיסים לקראת המשחק המרכזי של המחזור ה-15, ביום שני הבא (20:50) בו תארח הקבוצה את הפועל תל אביב לקרב ישיר על ראשות הטבלה.

מחירי הכרטיסים יהיו 40 שקלים לנוער וחיילים ו-80 שקלים למבוגר. בקבוצה החליטו לשם שינוי לא לאפשר כניסת חיילים חינם וזאת לאור הביקוש הרב, הדרישה לביקורת והעובדה כי המשחק מתקיים באמצע שבוע ולא בסופ"ש, אז באפשרות החיילים להגיע יותר.

שחקני קרית שמונה לא הסתירו את שמחתם מהחיבור עם הקהל שגובר בשבועות האחרונים כשבמשחק מול עכו הגיעו כ-500 אוהדים שדחפו את הקבוצה. האוהדים מצידם מציינים כי התקציב שקיבלו מהבעלים איזי שירצקי לרכישת אביזרים יבוא ליידי ביטוי כבר במשחק מול הפועל תל אביב.

שחקני הקבוצה יהנו מיומיים חופשיים וביום שלישי ישובו לאימונים לקראת המשחק כשלרן בן שמעון עבודה פסיכולוגית רבה על מנת להביא את שחקניו כמו בכל התקופה האחרונה, מפוקסים ומדויקים. במהלך השבוע יתברר מצבו של הבלם איתן טיבי שלא נכלל בסגל לעכו מאחר ולא הצליח להתאושש עדיין מהפציעה.

אוהדי ק"ש. מחכים בקוצר רוח להפועל (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי ק"ש. החלה מכירת הכרטיסים להפועל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בן שמעון ועוזרו ברק בכר יצאו כבר בשעות הבוקר המוקדמות לקפריסין שם צפויים השניים לצפות בחלוץ. אם ההתרשמות תהיה חיובית ייתכן והשחקן יגיע ארצה בחודש ינואר. בשלב זה הכוונה בקבוצה היא להתחזק בקשר וחלוץ על אף העובדה כי העברות בחודש ינואר יקרות בשל הצורך לשחרר שחקנים מקבוצותיהם.