בוזגלו וקולאוטי. הבלאגן בהרכב נמשך (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
בוזגלו וקולאוטי. הבלאגן בהרכב נמשך (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

הבלאגן בהרכב מכבי תל אביב נמשך. אחרי שבאמצע השבוע היה נראה כאילו האריס מדוניאנין ישלם את מחיר האכזבה בשבועיים האחרונים ויפנה את מקומו בהרכב, הקשר הבוסני תורגל הערב (שבת) ב-11, בעוד מאור בוזגלו תורגל בהרכב השני.

שחקני מכבי פתחו את האימון על רקע שירי עידוד של כ-100 אוהדים מאירגון השחקן ה-12, שביקשו לעודד את הקבוצה לקראת משחקה ביום שני מול מכבי נתניה, ואחרי שני ההפסדים הרצופים.

"אין תנאים לאהבה", נכתב על אחד השלטים שניתלו ואחד האוהדים שראה את השלט שאל: "האם גם השחקנים מבינים את זה?". את התשובה יצטרכו שחקניו של נמני לתת על המגרש ביום שני, כשעדיין קשה לזהות את ההרכב המלא שיפתח במשחק.

אלירן עטר ודור מלול ערכו אימון מלא גם באימון הערב ונראה כי יכללו בסגל למשחק, אך עדיין לא ברור אם יפתחו בהרכב. יומיים לפני המשחק בנתניה ובמכבי ממשיכים בניסיונות של ההרכב הראשון.

ישראלביץ´ ואלברמן עם נמני. הלם במכבי (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אבי נמני עם ישראלביץ´, אלברמן (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

את מקומו של בוזגלו תפס גיז'רמו ישראלביץ', כשיובל אבידור תורגל בהרכב בצד שמאל. רוברטו קולאוטי תורגל בחוד ההתקפה, בקישור תורגלו ג'בריל סידיבה וגל אלברמן.

נראה כי עד למשחק ביום שני, צפויים בצוות המקצועי לערוך עוד שינויים וההרכב יקבע רק ערב המשחק. עד כה, רק קו ההגנה ממשיך להראות יציבות בהרכב שמתורגל, כשיואב זיו תורגל גם הערב כמגן ימני ורוני גפני כשמאלי. סאבו פאביצ'ביץ' וניבאלדו יפתחו במרכז ההגנה. לפחות על פי התירגולים ביומיים האחרונים הצהובים צפויים לשחק במערך של שלושה קשרים ושלושה חלוצים.

אימון מכבי לקראת סכנין (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אימון מכבי לקראת סכנין (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

את מרבית האימון הטקטי העביר המנג'ר, אבי נמני, כשאליו הצטרפו יוסי מזרחי ואציק עובדיה. תחילה התמקדו במכבי בתירגול החלק ההתקפי. הצוות דרש מהשחקנים להיות מדוייקים וערניים יותר ליד השער, לאור ההחמצות של הקבוצה במשחקים האחרונים.