אלי טביב. הגיע למתחם חודורוב (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אלי טביב. הפועל תפצה ספונסר לשעבר (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

הפועל ת"א קיבלה היום (שלישי) הצעת פשרה מבית המשפט בסוגיית התביעה שהגישה נגד המועדון הספונסרית לשעבר, חברת OPTIONS, שטענה כי לוגו החברה הוסר ממוצרי הקבוצה לפני תום החוזה בין הצדדים.

בין הצדדים התקיים הליך גישור אצל המגשרת טל אלימלך, והאדומים קיבלו את ההמלצה לפשרה וישלמו לספונסרית לשעבר 121,000 ש"ח, כך נקבע בבית המשפט.

בגזרת השחקנים, הבוררות מול איתי שכטר אמורה לצבור תאוצה עד יום חמישי, אז ככל הנראה תתקבל הכרעה בסוגיה. החלוץ השוהה בגרמניה מקווה כי הסאגה הארוכה תסתיים סוף סוף, והוא יוכל לחתום באופן רשמי בשורות קייזרסלאוטרן.

המאבק המשפטי בין בעלי הפועל ת"א, אלי טביב ומוני הראל, ייכנס אמנם לשלב החקירות רק בעוד כשבועיים, אבל דיונים משפטיים נוספים הקשורים למחזיקת גביע המדינה ממשיכים להתנהל, ובחלקם כבר התקבלו הכרעות.

שיתוף פעולה בין מחנה טביב ומחנה הראל בימים אלה הוא נדיר במיוחד, אבל השבוע שיתפו פעולה עורכי הדין נועם פורר וישראל עזיאל המייצגים את שני הצדדים במאבק ה'במבי', בתביעה שהגיש נגד צמד הבעלים חבר ההנהלה לשעבר, רפי עגיב.

איתי שכטר. ההכרעה בעניינו צפויה להתקבל ביום חמישי (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
איתי שכטר. ההכרעה בעניינו צפויה להתקבל ביום חמישי (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

לאחר שנחקרו עגיב והראל במהלך הדיונים, השופטת המליצה לעגיב למשוך את תביעתו נגד טביב, כאשר הדיון לסיכומים נקבע לאחר פגרת בתי המשפט כך שפסק דין בתיק ינתן רק לאחר פסק דין בנושא ה'במבי'. השופטת הבהירה לעגיב כי אם תפסוק לטובת טביב בסוגיית הבעלות, ממילא מה שיישאר לו זה לתבוע מהראל פיצויים כספיים על מה שהוא טוען שמגיע לו.

כזכור, עגיב טוען כי מגיעים לו 10 אחוזים ממניותיו של הראל בקבוצה, שמצידו טוען כי עגיב ויתר על זכויותיו ולא מימש את האפשרות שהיתה לו לקחת את המועדון.