מכבי חיפה סיימה בתיקו 1:1 עם הפועל באר שבע בווסרמיל, ואיבדה נקודות ראשונות בליגה בעונת 2010-2011. הירוקים גם ספגו שער שדה ראשון, אותו נגח ליאור ז'אן בדקה ה-70, לאחר שעלה (מ)על פיטר מסיללה. דבאלשווילי הקדים את אקס מכבי תל אביב כשכבש בפתיחת המחצית השניה.

"התוצאה משקפת", אמר מאמן מכבי חיפה אלישע לוי לאחר המשחק. "בחלק הראשון היה כדורגל טוב שלנו, במיוחד אחרי השער שכבשנו. אחרי שהרחיקו לנו שחקן ב”ש היתה טובה יותר ואנחנו ניסינו לאזן את המשחק”, אמר.

בהתייחס להיעדרות של יניב קטן אמר המאמן: "יניב הוא שחקן מאוד חשוב במערך שלנו, וכשהוא לא משחק אנחנו מרגישים את זה. לעידן ורד הייתה הופעה טובה היום. הוא היה מאוד נמרץ”. על המשחק אמר לוי: “צריך לשפוט כל משחק לאור מה שמתרחש על הדשא, כי מבחנית ההזדמנויות הן היו שוות לשתי הקבוצות היום”.

במכבי חיפה טענו בסיום שאייל גולסה היה חייב להימנע מהצהוב הראשון ולא לזרוק מילים מיותרות לעבר השופט. בחיפה אמרו: "זה היה מעשה טיפשי מצד גולסה אבל הוא ילד והוא עוד ילמד".

אלישע לוי. "ההזדמנויות היו שוות" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי. "ההזדמנויות היו שוות" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

ניר קלינגר, מאמן הפועל ב”ש, אמר לאחר המשחק: "אני לא מרוצה מהתוצאה, אבל מרוצה מהדרך שהקבוצה נראתה. מהנחישות ומהקצב של המשחק. מכבי חיפה גררה אותנו או שאנחנו גררנו אותה לקצב משחק מאוד מהיר. אנחנו הגענו ליותר מצבי הבקעה ואמיר אדרי מנע מאיתנו שני שערים בטוחים”. קלינגר הוסיף: “הקבוצה עברה בשבעים אחוז את מבחן הבגרות ומשחקים כאלה אנחנו צריכים לנצח”.

כובש שער השיוויון ליאור ז'אן אמר: “אני קודם כל שמח על התוצאה ועל השער שהבקעתי. בעונות האחרונות היו לי לא מעט שערים יחסית לשחקן הגנה ואני מאמין שהשער הזה ייתן לי ביטחון להמשך וגם לקבוצה. הגענו למצבים ולא השכלנו לנצל אותם אבל שיחקנו נגד קבוצה מצויינת. בב”ש נותנים לי הרגשה טובה ובמיוחד הופתעתי לטובה מהקהל שדחף אותנו לאורך המשחק”.
 

קלינגר. בזכות הצום הגיע לבאר שבע (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קלינגר (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE