אס"א עם צלחת האליפות. יהיה גם גביע? (אתר ההתאחדות) (צילום: מערכת ONE)
אס"א עם צלחת האליפות. יהיה גם גביע? (אתר ההתאחדות) | צילום: מערכת ONE

אלופת ליגת הנשים, אס"א תל אביב תפגוש הערב (19:30, שידור ישיר בערוץ ONE, אפיק 50 בהוט וביס, 514 ב-HD) בנס ציונה את סגניתה, מכבי חולון ותנסה להשלים דאבל בגמר גביע המדינה.

רק לפני שבועיים זכתה אס"א באליפות, אחרי שניצחה את אותה חולון 0:1 והניפה את הצלחת והיום, החניכות של אלון שריין רוצות להוסיף גם גביע ולסגור עונה מושלמת. בחצי הגמר הביסה אס"א את הפועל פ"ת 1:7.

בצד השני, מכבי חולון, מחזיקת הגביע משנה שעברה למי ששכח, ניצחה בחצי הגמר את מכבי באר שבע 0:3 , החניכות של נתנאלה חג'ג' מגיעות למשחק כאנדרדוג מובהק, בעיקר לאור העונה החלומית שעוברת על אס"א תל אביב בליגה בה היא ניצחה 18 משחקים, סיימה משחק אחד בתיקו והפסידה רק פעם אחת במהלך כל העונה.

יחס השערים של האלופה ראוי לציון אחרי שהבקיעה 98 שערים וספגה 5 בלבד. השחקניות הבולטות באס"א הן סילבי ג'אן, שזכתה לכינוי, "חיים רביבו של כדורגל הנשים" וכבשה העונה 36 שערים בליגה ועוד 7 שערים במסגרת הגביע, שרית שנער ומורן פרידמן.

סילבי ז´אן. &"חיים רביבו של כדורגל הנשים&" (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
סילבי ז´אן. &"חיים רביבו של כדורגל הנשים&" (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

לפני המשחק, תיערך הגרלת חצי גמר גביע המדינה לנערות כאשר המועדונים שהעפילו לשלב זה הם: הפועל רעננה, הפועל פ"ת, בנות סכנין ומכבי כשרונות חדרה. משחקי חצי גמר הנערות יערכו היום ב- 17:30, כשבמשחק הגמר יערך מיד לאחר מכן. במחצית משחק הגמר של הבנות הבוגרות יתקיים הטקס בו יעניקו גביעים לנערות המנצחות.