בזמן שכל שחקני מכבי נתניה כבר חתמו על חוזים חדשים ועורכים את ההכנה הפיזית לקראת העונה הבאה בראש שקט, אחד מהכוכבים הגדולים של מכבי נתניה בעונה שעברה, ניר נחום, עדיין לא חידש את חוזהו במועדון.

נחום אמנם פתח את אימוני הקבוצה יחד עם שאר חבריו, אך נכון לעכשיו עתידו במועדון לא ידוע, למרות שבנתניה מימשו את האופציה להשארת השחקן. מסוכנו של נחום, גלעד קצב, לבין הנהלת מכבי נתניה מתקיים משא ומתן מזה חודשיים והצדדים עדיין לא הגיעו לעמק השווה.

בעונה שעברה כאשר חתם נחום על חוזה בנתניה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת, הוא הסתפק בחוזה נמוך יחסית בשל העובדה שלא היתה לו קבוצה וכעת הוא מבקש שדרוג משמעותי.

יש לציין כי בנתניה יציעו לשחקן חוזה משודרג ב-50 אחוזים מזה שקיבל בעונה שעברה וביותר מ-30 אחוזים ממה שאמור היה להשתכר על פי חוזהו העונה. נכון לעכשיו, הפערים בין נחום לבין נתניה עדיין גדולים והשחקן מחזיק בהצעות מקבוצות נוספות. עם זאת, מעטים הסיכויים שהשחקן לא יישאר בקבוצה בעונה הבאה.

ניר נחום. יישאר במכבי נתניה? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניר נחום. יישאר במכבי נתניה? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בסביבתו של נחום אמרו ל-ONE: "ניר מעוניין מאוד להמשיך במכבי נתניה. הוא מצא שם בית חם ומקום מצוין. לא מעניינות אותו קבוצות אחרות. נקווה שהדברים יסתדרו בקרוב". במועדון אמרו: "נחום הוא שחקן תחת חוזה והוא יישאר בנתניה".

ראובן עטר. גם נתניה מעוניינת בהמשך דרכו של נחום (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר. גם נתניה מעוניינת בהמשך דרכו של נחום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שני הנבחנים האוקראינים, החלוץ ויאצ'סלאב יפימנקו בן ה-22 והקשר איליה סלופסקי בן ה-18, ערכו ביומיים האחרונים אימונים עם הקבוצה, אך קלושים הסיכויים שיחתמו במועדון בשל העובדה שעד כה הם לא מרשימים כל כך. בינתיים בנתניה ממשיכים בחיפוש אחר מגן שמאלי שייכנס לנעליו של טל מעבי שעזב.