דני לוי. מאמין שיש לו קבוצה מעולה (צילום: מערכת ONE)
דני לוי. מאמין שיש לו קבוצה מעולה | צילום: מערכת ONE

בהפועל פ"ת חגגו היום (שלישי) את תחילת השנה החדשה בהרמת כוסית חגיגית. במהלך האירוע נשמעו בקרב אנשי הקבוצה קולות אופטימיים במיוחד לקראת המשך משחקי הליגה, כאשר בשבת ייצאו אלי מחפוד וחניכיו למשחק חוץ קשה מול עירוני קרית שמונה.

יו"ר עמותת הפועל פ"ת, דני לוי, לא פספס את ההזדמנות להוסיף ציטוט נוסף לרשימת הציטוטים הארוכה והמוזרה שלו כשאמר לשחקנים: "אני לא זוכר מתי להפועל פ"ת היתה קבוצה כל כך טובה כמו זו של השנה. לא חסר לנו כסף ואנחנו יכולים להביא כל שחקן שאנחנו רוצים, גל חצור יכול היה להעמיד תקציב של 50 מיליון שקל, אבל אני לא נתתי לו".

גל חצור, מבעלי הקבוצה, העניק לשחקנים סט יינות מהודר וסט חולצות כשי לחג. הוא אמר לשחקנים: "שתהיה לנו שנה טובה ומוצלחת. יש כאן קבוצה טובה, תישארו ביחד ותתמכו אחד בשני והתוצאות כבר יגיעו לבד".

בפן המקצועי, לאחר החתמתו של אייל שן, שכבר החל להתאמן עם הקבוצה, עושה רושם שהשינויים בסגל המועדון מאם המושבות טרם הסתיימו.

ייתכן כי הקשר הצעיר, אור בן חמו, שהגיע בהשאלה ממכבי חיפה, יעבור לעירוני רמה"ש מהליגה הלאומית המעוניינת בשירותיו. לאור החתמתו של שן הפך בן חמו לקשר האחורי השלישי בסגל, ובקבוצה החליטו להשאיר את ההחלטה האם לעבור לעירוני ניר רמת השרון בידיו של השחקן בלבד.

vpugk p&",  (ONE) (צילום: מערכת ONE)
אייל שן באימון הצהריים של הקבוצה | צילום: מערכת ONE

השוער, וויליאם אמאמו, שהיה בדרך החוצה, יישאר במועדון לפחות עד חודש ינואר, לאחר שהמלאבסים לא הצליחו להגיע עימו להבנות על שחרורו או למצוא קבוצה שתקלוט אותו.

החלוץ אוהד קדוסי, שמגלה יכולת טובה באימונים האחרונים, יישאר ככל הנראה גם הוא בקבוצה, לאחר שבני סכנין שכבר פנתה אליו, אך לא קידמה את המשא ומתן איתו  ולא הגיעה להבנות עם הפועל פ"ת לגביו.