אווירה קשה היתה אמש בחדר ההלבשה של הפועל רמת גן בתום התבוסה 3:0 לעירוני קרית שמונה. אחרי התיקו בשבת האחרונה מול הפועל עכו, בקבוצה של איציק ברוך האמינו שיהיה אפשר להוציא לפחות נקודה מול החניכים של רן בן שמעון, אך כגודל הציפיות גודל האכזבות. הכל התרסק תוך שבע דקות בתוך המחצית הראשונה.

"ברוב חלקי המשחק לא נראינו כקבוצת כדורגל", אמרו שחקנים בקבוצה. "זה פשוט לא ברור מה קורה לנו". המאמן איציק ברוך ועוזרו, יום טוב טליאס, פנו לשחקנים בחדר ההלבשה ואמרו להם: "אנחנו מחבקים אתכם. תרימו את הראש. המצב לא טוב אבל כרגע אין זמן לחפש אשמים. כולנו בסירה הזו ואנחנו צריכים להיות ביחד".

ברוך עצמו הודה כי במהלך המשחק היו לא מעט רגעים ששחקנים לא היו ממושמעים להוראות הטקטיות שהוא קיבל. בלי לרמוז לכך, נראה שהמאמן התייחס בין היתר לשערים לא מחוייבי המציאות שספגה הקבוצה.

"אני לא מצליח להבין איך פס תועה 40 מטר מהשער הצליח להפוך בקלות לשער נגדי", אמר הבלם יקיר שינה, שירד עצבני לחדר ההלבשה אחרי שהשער השני נבע מטעות שלו, ואף הספיק להוציא את התסכול שלו על הכיסאות. "לא ברור איך הכל הולך הפוך נגדנו העונה. באמת האמנו שיהיה אפשר להוציא תוצאה טובה במשחק הזה. אנחנו צריכים לעבוד על כושר העמידה שלנו בלחץ. אסור לנו להתפרק כמו שקורה לנו הרבה אחרי ספיגת שער אחד".

בשבת הבאה תצא רמת גן למשחק חוץ מול מכבי נתניה ושינה כבר חושב איך לצאת מהמשבר: "אנחנו חייבים לעבוד קשה קודם כל בהגנה. כמו שהיה בעכו. קודם נשמור על המבצר שלנו ואחרי זה ננסה לכבוש מבצרים אחרים".

צמח אוקוצ´ה ודיאמנט מאוכזבים (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
צמח אוקוצ´ה ודיאמנט מאוכזבים (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

שחקנים בקבוצה התייחסו לכל הלחץ שפוקד אותה ואמרו: "אולי עדיף לנו לצאת מנקודת הנחה שהקבוצה ירדה ליגה ולהתחיל לשחק משוחרר. ליהנות מהמשחק ככה גם יהיו תוצאות".

שינה על רקע שחקני ק&"ש החוגגים. (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
שינה על רקע שחקני ק&"ש החוגגים. (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

למרות התוצאה, נראה כי צמד המאמנים הזמניים ימשיל לקבל קרדיט מהבעלים ניר ארקין והיו"ר אלון קיטלמן. ביום רביעי תפגוש רמת גן את בית"ר ירושלים בגביע. "הליגה זה הלחם שלנו, אבל תוצאה טובה בגביע יכולה רק לעזור", אמר שינה. ברוך וטליאס עשויים לערוך שינויים בהרכב, כשעידן סרור, אלין טופוזאקוב ודמיטאר טלקייסקי עשויים לחזור להרכב.