שמעון גרשון. הקריירה עומדת להסתיים? (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
שמעון גרשון. הקריירה עומדת להסתיים? (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

שמעון גרשון ייכנס היום ב-15:00 מסיבת עיתונאים שבה הוא צפוי להודיע על פרישה מכדורגל בגיל 33. מסיבת העיתונאים תועבר בשידור חי ובחינם ב-ONE TV LIVE.

כידוע, גרשון נאלץ לעבור בדיקות מאמץ חוזרות ולאחר שקיבל את התוצאות של הבדיקות הבלם החליט כי הוא רוצה לכנס מסיבת עיתונאים שבה הוא צפוי להודיע על הפסקת פעילותו כשחקן כדורגל. גרשון, אם יפרוש כצפוי, יתלה את נעליו לאחר קריירה בהפועל תל אביב, בית"ר ירושלים ונבחרת ישראל.

בתוך כך, בסוף השבוע ינחת בישראל גומא אגייאר, כשמלבד הרצון שלו להעביר את יום כיפור בירושלים, הוא מעוניין לרכוש את בית"ר ירושלים. בסביבתו של אגייאר בטוחים כי הכסף שהשקיע בעונה שעברה, על סך ארבעה מיליון דולרים, אמור להספיק לו כדי לקבל מארקדי גאידמק את הקבוצה.

אך בהחלט ייתכן שההליך לא יהיה פשוט כפי שאגייאר מקווה. על פי מקורות בבית"ר, ספק אם ארקדי גאידמק יהיה מוכן למסור את הקבוצה ללא תמורה. התפתחויות בנושא צפויות עם הגעתו של ארקדי גאידמק לישראל.

בתוך כך, משחק גביע הטוטו בין בית"ר ירושלים להפועל אשקלון נקבע ליום ראשון בשבוע הבא, יום לאחר יום הכיפורים. המאמן אורי מלמיליאן מתכוונן כבר במשחק מול אשקלון לבצע מספר שינויים בהרכב הפותח, כשהמטרה היא לתרגל הרכב שירוץ במשחק הליגה מול באר שבע במחזור הליגה הבא.

מלמיליאן, שהבהיר אתמול לשחקניו כי אצלו לא משחקים שמות, יערוך מספר שינויים מול באר שבע, כשאחת התקוות של הצוות המקצועי היא שהמגן הצ'יליאני, כריסטיאן אלבארס, יחזור לשחק.

אלבארס כבר חזר להתאמן עם חבריו לקבוצה, כשהוא מחלים מניתוח האפנדציט שעבר לפני שלושה שבועות. גם סמואל יבואה, שכבר כבש את שער הבכורה שלו בבית"ר מול מכבי פתח תקווה, צפוי לתפוס את מקומות של סרג' איילי בחוד ההתקפה.

פרננדס ואלבארס (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
פרננדס ואלבארס (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

למלמיליאן תהיה הזדמנות כבר ביום חמישי לבחון הרכב אחר מזה שפתח בשבת האחרונה, כשבית"ר תפגוש למשחק אימון את הפועל רמת גן באצטדיון טדי. בתחילה חשבו בבית"ר לקיים משחק מול הפועל פתח תקווה, אך הדבר לא הסתייע ובבית"ר סגרו משחק אימון מול חניכיו שלומי דורה.