ראובן עטר. ממשיך לקדם צעירים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר. ממשיך לקדם צעירים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אחרי שטיפח וקידם עשרות שחקנים צעירים וביניהם אלמוג כהן, אוראל דגני, חן עזרא, עומרי בן הרוש, פיראס מוגרבי, עידן ורד, אריאל הרוש ועוד רבים, מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר, ממשיך במגמת שיתוף שחקנים תוצרת מחלקת הנוער.

לאימון הקבוצה היום (שלישי) זומן חלוץ קבוצת הנוער של המועדון, מוחמד עקאל, שחגג את יום הולדתו ה-18 וקיבל מתנת יום הולדת בדמות הצטרפות לסגל הרחב. בשלב הראשון עקאל יתאמן עם הבוגרים וימשיך במקביל בקבוצת הנוער.

החלוץ הצעיר, שיש האומרים כי הוא מזכיר את פיראס מוגרבי בשל מבנהו הגופני ומהירותו, נחשב לאחד הכישרונות העולים שצמחו במחלקת הנוער והעונה כבש שני שערים בליגת הנוער.

הצוות המקצועי עקב בתקופה האחרונה אחר עקאל ושלשום הודיעו לו שיגיע לאימון הקבוצה הבוגרת. מלבד עקאל, בסגל הרחב של עטר ישנם שלושה שחקנים נוספים שיכולים לשחק בקבוצת הנוער מבחינת גילם: המגן עמית שומוביץ' בן ה-18.5, הבלם ירין חסן בן ה-17.5 והקשר חן ראובן בן ה-19.

"זה לא סוד שיש לנו את ראובן שהוא מאמן שדוגל בקידום שחקנים צעירים ועושה פלאים איתם. קבוצת הנוער הפכה להיות פס ייצור לקבוצה הבוגרת וזה משהו שעוזר למועדון", אמרו בנתניה.

בקבוצה ממשיכים בהכנות לקראת המשחק הביתי בשבת מול הפועל פתח תקווה ויודעים כי הקבוצה של גילי לנדאו היא משוכה לא קלה. "הפועל פ"ת עשתה חיים קשים לכל קבוצה ששיחקה מולה ואי אפשר לזלזל בהם", אמרו בקבוצה.