ראובן עטר. &"שיהיו לך כוחות להמשיך ולעשות טוב לעיר חיפה&" (יניב גו (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

במסגרת כוונות הצוות המקצועי לחזק את חוליית ההגנה של הקבוצה, ביום ראשון הקרוב יגיע למבחנים הבלם המרוקני, קארים אל-מורבה.

אל-מורבה, 23, גדל במחלקת הנוער של המועדון הצרפתי נאנט והיה חלק מסגל הקבוצה הבוגרת בין השנים 2005-2008 עד שיצא להשאלה לעונה אחת בקבוצת סטאד לאבל מהליגה השנייה. בעונה שעברה שב השחקן לקבוצת האם שלו ובקיץ האחרון סיים את חוזהו והוא נחשב לשחקן חופשי. הבלם שמתנשא לגובה של 1.84מטר מחזיק בנוסף לאזרחותו הצרפתית גם באזרחות מרוקנית.

אל-מורבה עבר בכל נבחרות הנערים והנוער של צרפת ואף שיחק ב-12 משחקים בנבחרת הצעירה של הטריקולור. בשנת 2008 החליט הבלם לחזור למקורות ולערוך את הופעת הבכורה שלו בנבחרת הבוגרת דווקא בנבחרת מרוקו.

כאמור ביום ראשון צפוי אל מורבה לנחות בארץ לעבור מספר ימי מבחן בקבוצה של ראובן עטר ואם ירשים את הצוות המקצועי הוא יוחתם.

"רוצים להראות שהניצחון לא מקרי"


במכבי נתניה יודעים טוב מאד, שאם בשבת הקרובה הם לא יקחו נקודות במשחק החוץ נגד בני סכנין בדוחא, לא רבים יזכרו את העובדה שבמחזור הראשון של ליגת העל בשבוע שעבר, הביסה הקבוצה את בית"ר ירושלים 1:4. 

"אנחנו רוצים להראות שהניצחון נגד בית"ר לא היה מקרי", אמרו היום בנתניה, "עבדנו קשה בקיץ ויש לנו קבוצה מוכשרת".

מכבי נתניה חוגגת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מכבי נתניה חוגגת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בשבוע שלאחר הניצחון הגדול, דאגו מאמן הקבוצה, ראובן עטר, והצוות המקצועי שלו לא לצאת מגדרם ולגרום לשחקנים להגיע למשחק מול סכנין עם הרגליים על הקרקע. היום חזרו לאימונים שחקני הנבחרת הצעירה שלא התאמנו במהלך השבוע עם הקבוצה. במועדון מרוצים מאד מהעובדה שארבעת השחקנים: אוראל דגני, חן עזרא, פיראס מוגרבי ועמרי בן הרוש נכללים בסגל הרחב של הנבחרת של גיא לוזון ומאמינים שהם יהיו ברגים חשובים במערך הנבחרת.

לקראת המשחק בשבת הקרובה נראה שעטר לא מתכוון לבצע שינויים בהרכב שהביא לו את הניצחון בשבוע שעבר ואותם 11, שפתחו נגד בית"ר ירושלים יפתחו בדוחא.

כוכב המשחק בשבת החולפת, מאור אסור, חגג אתמול יום הולדת 23 וחבריו לקבוצה דאגו לארגן לו חגיגה מצומצמת בסיום האימון אתמול.

נתניה חוגגת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מאור אסור נהנה מחגיגה מצומצמת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בנוגע לבלם הארגנטיני, מריאנו קפוארלה, שנבחן בימים האחרונים בקבוצה עדיין לא התקבלה ההחלטה וזאת עקב העובדה שבצוות המקצועי מעוניין לבחון אותו במשחק אימון. בינתיים ימשיך הבלם להתאמן עם הקבוצה וייתכן מאד שבשבוע הבא תקיים נתניה משחק אימון כדי להתרשם ממנו.