לאחר שאתמול (שישי) מאמן בית"ר ירושלים, יובל נעים, העיף מאימון הקבוצה שחקנים מההרכב השני, כינס היום המאמן את השחקנים לאסיפה והפנה חלק מהדברים שלו לשחקנים ששלח הביתה במהלך האימון.

נעים הזועם אמר באסיפה: "יש פה שחקנים שההתנהגות שלהם לא מקובלת עליי ואני לא מבין מאיפה יש להם את החוצפה לא להיות רציניים באימון של בית"ר ירושלים?

"שחקנים מקבלים פה הזדמנות להיות חלק מקבוצה כמו בית"ר ירושלים ואני צריך להתעסק ברצינות באימונים? יש פה הזדמנות עד לחודש ינואר לשחקנים לשנות את התנהגותם ומי שלא יתאים עצמו למסגרת ולקבוצה שנקראת בית"ר ירושלים לא יהיה פה. זו לא קייטנה פה".

הקבוצה ערכה אימון באצטדיון טדי לקראת החזרה למגרש לאחר שנאלצה לשחק באצטדיון רמת גן עקב השיפוצים. מהמשחק ייעדר הבלם, תומר יוסף, המתלונן על כאבים ברגל ומי שיפתחו במרכז ההגנה הם אנדריי פילאבסקי ומיגל פורטיז'ו. לצידם, אבי ריקן ואלי דסה. קובי מויאל, שי חדד ודן אייבינדר ישחקו במרכז הקישור ובחלק הקדמי, סטיבן כהן, אבירם ברוכיאן ועמית בן שושן.

הנהלת הקבוצה תמתין עד מחר כדי לקבל החלטה לגבי פתיחת היציע הצפוני, כאשר הדבר תלוי בקצב מכירת הכרטיסים עד למחר בבוקר. אם בבית"ר יראו שקצב המכירה גובר ייפתח היציע הצפוני.

יובל נעים. זעם על השחקנים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים. זעם על השחקנים (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

עד כה, נמכרו כ-5,000 כרטיסים לאוהדי בית"ר ירושלים ועוד כמעט 2,000 לאוהדי מכבי חיפה. במשטרת ירושלים נערכים לכמות של כ-14,000 צופים שיגיעו למשחק.