הרבה מאוד לחץ השתחרר אתמול בהפועל ניר רמת השרון אחרי ה-1:3 הגדול של הקבוצה על הפועל באר שבע והראשון בהסטוריה של המועדון בליגת העל.

כזכור, לפני המשחק שתי הקבוצות היו ללא נקודות אחרי שלושה הפסדים ומד הלחץ עלה בקבוצה ממורשה. הקבוצה של מומי זפרן, לא הזכירה אמש את זו שהפסידה רק לפני שבוע לבני סכנין, סיפקה תצוגת כדורגל טובה ולראשונה העונה ובניגוד לשבועות החולפים גם טעויות השיפוט היו לטובתה כאשר היריבה מבירת הנגב ספגה כרטיס אדום לא מוצדק. 

בקבוצה שיבחו את החלק ההתקפי בראשות תומר סוויסה שהגיע רק לפני שבועיים מקריית שמונה וערך אמש את הבכורה שלו בהרכב. סוויסה, שהבקיע צמד שערים, היה מהמצטיינים על כר הדשא יחד עם השוער גל ניר.

"הגיע לנו סוף כל סוף לקחת נקודות", אמר שחקן בקבוצה, "זה שהיינו עד כה עם 0 נקודות לא אומר שזה הגיע לנו. עכשיו צריך לרדת כמה שיותר מהר לקרקע כי כבר ביום רביעי יש לנו משחק עם מכבי ת"א ולאחר מכן מול מכבי חיפה". 

ביום רביעי הקרוב תארח הקבוצה את מכבי ת"א בוינטר ובמועדון מקווים לקבל תפאורה של אצטדיון מלא כדי שהמועדון יוכל להרוויח ממכירת כרטיסים. כר הדשא באצטדיון גרונדמן ברמה"ש אמנם מוכן והשחקנים כבר מתאמנים עליו בשבוע האחרון אך נראה שייקח עוד זמן עד שהקבוצה תחזור לשחק בביתה שכן ישנן עוד עבודות שיפוץ והחלפת יציעים שמתעכבות.

מסודי מברך את סוויסה על הבכורה החלומית (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
מסודי מברך את סוויסה על הבכורה החלומית (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE