קורצקי. "השחקנים עובדים קשה" (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
קורצקי. "השחקנים עובדים קשה" (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

50 אחוזי הצלחה. זהו מאזנה של הפועל ניר רמה"ש בעשרת מחזורי הליגה הראשונים ובמועדון ממורשה מודעים לעובדה שאם עד סוף העונה תצליח הקבוצה לשמור על אחוזים שכאלה, הרי שזה יספיק לה כדי להיות בחלק העליון של הטבלה.

בקבוצה, שמתאמנת כבר שבועיים ללא המאמן הראשי שלה, מומי זפרן, שנמצא בחופשת מחלה, ינסו להשיג בשבת ניצחון רביעי רצוף במשחק הבית שלהם מול הפועל עכו. ברמה"ש מודעים למשוכה הקשה שמצפה להם, אך מאמינים כי ניתן לצאת לפגרה עם שלוש נקודות ליגה. "השחקנים עובדים טוב וקשה ונלחמים במשחקים", סיפר ממלא מקום המאמן, מנחם קורצקי והמשיך: "עכו קבוצה טובה, אבל אנחנו יכולים וצריכים לחזור עם שלוש נקודות מהמשחק הזה".

אחד מהשחקנים הבולטים בשורות הקבוצה בתקופה האחרונה הוא הקשר מושיקו אבוטבול, שסיפר על הלך הרוח במועדון: "יש הרגשה טובה כשמנצחים. ידענו שזה יגיע גם כשהפסדנו. אני שמח שזה קורה כי יש כאן סגל טוב שלא נופל מקבוצות אחרות. כולם נלחמים על המגרש ויש תוצאות".

על השאלה כמה משפיעה היעדרותו של המאמן זפרן על השחקנים אמר הקשר: "אני חושב שמנחם קורצקי עושה עבודה טובה. ברור שעם מומי היה ערך מוסף, אבל הקבוצה רצה ונלחמת בכל מצב".

על היריבה הקרובה עכו אמר אבוטבול: "מי שתרצה יותר תנצח. שתי הקבוצות יבואו לנצח ויהיה משחק אטרקטיבי. אם נגיע בפורמה כמו במשחקים האחרונים אז יהיה בסדר".