יוסי בניון. צרות במשפחתו של הקשר (אלעד ירקון)
יוסי בניון. צרות במשפחתו של הקשר (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

צרות במשפחת בניון: אביו של יוסי בניון, קשר ליברפול וקפטן נבחרת ישראל, נעצר לאחר שאשתו הגישה תלונה כנגדו בגין תקיפה ואיומים ונשלח לחמישה ימי מעצר בית בביתה של בתו.

התלונה הוגשה במשטרת דימונה כבר לפני יומיים, כאשר לפי כתב האישום, דודו בניון סטר לכאורה לאשתו ואיים עליה.

אביו של בניון הובא הבוקר לבית המשפט, לאחר שנחקר במהלך כל היום וכפר בהאשמות. בבית הדין הוגש נגדו כתב אישום באשמת תקיפה ואיומים על אשתו, כאשר במהלך הדיון הוא בחר שלא להגיב.

ראוי לציין כי מדובר בתלונה ראשונה של אשתו וכי לאביו של בניון אין עבר פלילי. כאמור, הוא שוחרר למעצר בית בביתה של בתו בקיבוץ בארי. הוא טוען לחפותו וטוען עוד כי היחסים בינו לבין אשתו טובים.

עורכת הדין של דודו בניון, עו"ד נטלי פוריאן, עלתה לשידור ברדיו ללא הפסקה ואמרה: "מרשי כופר בכל ההאשמות המיוחסות לו, מבחינתו מדובר בעלילה, לא היו דברים מעולם".

"התקשורת הגזימה עם הדברים, בל נשכח שמדובר באדם נורמטיבי לחלוטין. הוא נעצר הבוקר וכעבור מספר שעות שוחרר בהסכמה של המתלוננת. אם היה מדובר בעבירות או מעשים חמורים יותר אז הוא לא היה משוחרר. אני עדיין לא ראיתי את חומר החקירה ונראה כי מדובר בדברים מינוריים".

יוסי בניון. בעיות במשפחתו של קשר ליברפול (תומר גבאי)
יוסי בניון. בעיות במשפחתו של קשר ליברפול (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

"כשפגשתי אותו הוא היה במצב נפשי לא פשוט, הוא אדם לא צעיר", סיפרה עורכת הדין. "תנאי המעצר הם קשים וזו פעם ראשונה שהוא עצור. הוא טוען כי לא דובים ולא יער. אני כרגע לא אוכל לפרט מה הניע את אשתו להגיש נגדו את התלונה, יש דברים שיתגלו מאוחר יותר בבית המשפט. היחסים ביניהם מצויינים וזו תלונה ראשונה נגדו".