שחקן איכסל שותת דם. (צילום: מוחמד חאדר אניס, דאבל פס) (צילום: ספורט 5)
שחקן איכסל שותת דם. (צילום: מוחמד חאדר אניס, דאבל פס) | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

גל האלימות ממשיך לשטוף את הליגות הנמוכות. היום (שבת) נרשמו עוד שני אירועים חמורים. האירוע הראשון אירע במגרש בשעב שם התמודדו במסגרת ליגה ג' גליל תחתון הקבוצה המקומית נגד אחי ביר אלמכסור. בדקה ה-75 של המשחק, במצב של 0:2 לאורחים בא השופט כארם עואד לשלוף לעזמי חטיב המקומי כרטיס צהוב שני. זה בתגובה איים על השופט שאם יעשה כן, הוא יכה אותו. השופט לא שעה לאיום ושלף לחטיב את הכרטיס. השחקן בתגובה חבט בשופט בעוצמה בפניו של השופט והפילו אל הדשא.

המאבטחים הרחיקו את השחקן המכה והשופט ירד לחדר ההלבשה תוך שהוא שורק לסיום המשחק. בניגוד לאתמול, השופט לא נזקק לטיפול רפואי ולאחר שהתאושש נסע לתחנת המשטרה הסמוכה בכדי להגיש תלונה. האירוע החמור השני אירע במגרש של באקה אל גארביה, שרק לפני מספר ימים שיחקה במסגרת סיבוב ח' בגביע המדינה מול מעלות. הפועל באקה אל גארביה פגשה את אחי איכסל, כשבדקה ה-83 של המשחק, לאחר שהמקומיים כבשו את השער השני (1:2), פרץ שחקנם מוחמד לחאם מהספסל התעמת עם תאופיק אסעד האורח וחבט בו בעוצמה. השופט איתי מזור שרק לסיום.

אנשי באקה ניסו לשכנע את השופט לחדש את המשחק, אך שחקני איכסל סירבו לחזור. אסעד פונה לבית החולים הלל יפה באמבולנס. בעניין אחר, עצרה המשטרה את באסם בכדי מבענה שפגע אתמול בשופט מתן אוחיון. הערב יובא השחקן להארכת המעצר.