שחקני חיפה. שימו אוזניות, השידור מתחיל (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני חיפה. שימו אוזניות, השידור מתחיל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בשלב זה לא ידוע אם ואיפה ישודרו בטלוויזיה משחקי הישראליות בליגה האירופית, אך מה שבטוח, חובבי הספורט לא ישארו מיותמים ויוכלו ליהנות משידורים של משחקי מכבי חיפה, מכבי והפועל ת"א ברדיו.

רדיו תל אביב FM 102 ורדיו חיפה FM 107.5 יעבירו בשידור חי את הופעותיהן של הפועל ת"א, מכבי ת"א ומכבי חיפה בבית ובחוץ בשלב הבתים של הליגה האירופית. הקמפיין ילווה בפריסת שדרים בכל המגרשים גם במשחקי החוץ.

את יריית הפתיחה של הקמפיין תחל "תכנית הספורט של ישראל" בהגשת אופירה אסייג ודורון ג'מצ'י, מחר (חמישי), המשודרת בסינדיקציה גם לרדיו חיפה FM 107.5, מהשעה 19:00. התכנית תלווה בפריצות משלושת המגרשים בהם תשחקנה הקבוצות, כולל המשחק הטעון של מכבי ת"א באיסטנבול נגד בשיקטאש שיפתח ב-20:00.

יתר המשחקים במפעל ישודרו בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו לקבוצות. בתחנה החיפאית יינתן דגש מיוחד למשחקיה של הקבוצה המקומית וברדיו תל אביב יתרכזו הסיקורים בקבוצות התל אביביות במפעל, תוך כדי פריצות למשחקים המשודרים במקביל.

התחנה תלווה את הקבוצות לאורך הקמפיין ותעביר דיווחים שוטפים על הכנות הקבוצות למשחקים מדי שבוע, שידורים חיים ופריצות למשחקיהן של שלושת הנציגות בליגה האירופית.

אוהדי הפועל. יזכו לשידורים ברדיו ת&"א (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל. יזכו לשידורים ברדיו ת&"א (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

את המשחקים ישדרו זוהיר בהלול, שייע פיינגבוים, יוסף פרץ-ארי, עמית פלטקביץ' ותום בנאדו, שידווחו על הרכבי השחקנים, "מאחורי הקלעים" של הקמפיין ועל כל המתרחש טרם המשחקים ולאחריהם, בארץ ובחו"ל.

יש לציין כי רדיו ת"א FM 102 החל את שידורי הספורט המיוחדים המלווים את משחקי הקבוצות הישראליות באירופה עוד בעונה שעברה, כשבמהלך הפגרה הצטרפו צוות מגישי ONE לשורות התחנה. 

אבטחה כבדה מקבלת את פני מכבי תא (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אנשי מכבי ת&"א תחת אבטחה. גם המשחק הטעון, ברדיו 102FM (רויטרס) | צילום: מערכת ONE