הלוגו של AON על מדי יונייטד החדשים (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
הלוגו של AON על מדי יונייטד החדשים (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

חברת AON, ברוקר הביטוח הבינלאומי הגדול בעולם, חתמה על הסכם תמיכה ופרסום עם קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה לעונת 2010/2011.

לפי ההסכם, AON שתמכה בקבוצה גם בעונת 2009/2010, תגדיל העונה בכ-50% את השקעתה. ההסכם כולל פרסום במשחקי הקבוצה, כולל במפעל היורוצ'אלנג' בה משתתפת הקבוצה בעונה הקרובה באירופה.

יו"ר AON ישראל, אילן בק, אמר: "לחברת AON ולי באופן אישי, כיו"ר מחלקת הנוער של מכבי חיפה, נוצר עם הקבוצה קשר עמוק וחם ואני גאה על שיתוף הפעולה ארוך הטווח הנרקם בין AON למועדון. זהו המשך טבעי לתמיכה של AON במנצ'סטר יונייטד ובשאיפתנו להתחבר לפרטנרים בעלי ערכים המשותפים לנו של מנהיגות, עבודת צוות ותשוקה למצויינות".

ארנון שירן, סגן יו"ר מכבי חיפה, הוסיף: "שימור ואף הגדלת העסקה עם לקוח אסטרטגי כמו AON שהוא הספונסר העיקרי של מנצ'סטר יונייטד, מהווה הוכחה לאפקטיביות בפרסום במשחקינו ואנו שמחים מאד על המשך שיתוף הפעולה שהושג בעיקר תודות למחלקת השיווק שלנו בראשותה של יאנה ארונוב".

Aon הינו ברוקר הביטוח וניהול הסיכונים הגדול בעולם, המעסיק כ-36,000 עובדים בפריסה על פני 120 מדינות. מקום מושבה של הנהלת הארגון הינו בשיקאגו, ארה"ב והיא נסחרת בבורסת נסד"ק.

כאמור, החל מחודש יולי 2010 לוגו AON מתנוסס על חולצת מנצ'סטר יונייטד, בהמשך להסכם חסות שחתמה החברה עם השדים האדומים ל-4 שנים. למידע נוסף על שיתוף הפעולה בין הצדדים לחצו כאן.

לאחרונה הודיעה AON על כוונתה לרכוש את חברת משאבי האנוש יואיט (Hewitt Associates) תמורת 4.9 מיליארד דולר על מנת להרחיב את חטיבת הייעוץ בתחום כ"א שלה לחברות.

הסניף בישראל מנוהל על ידי אילן בק, המשמש כיו"ר ו-CEO של החברה וכן על-ידי רוני זוסמן המשמש כמנכ"ל. החברה מתמחה בכל תחומי הביטוח הכללי - רכוש, נזק תוצאתי, חבויות, דירקטורים ונושאי משרה, ביטוח הנדסי, ביטוח ימי, ביטוח תעופתי, סיכונים פוליטיים ואשראי, סיכוני איכות הסביבה, סיכוני מלחמה וטרור, ביטוחי פרטי, תוכניות לניהול משברים, ניהול סיכונים וטיפול בהיבטי ביטוח בהתקשרויות חוזיות.

בין לקוחות Aon ישראל, ברוקר הביטוח הבינלאומי הגדול ביותר בארץ, נמנים מוסדות, חברות וגופים ציבוריים ועסקיים מובילים מכל מגזרי המשק וביניהם: משרד הביטחון, בתי זיקוק חיפה, כרמל אולפינים, חברת נתיבי הגז לישראל, כימיקלים לישראל, DoradEnergy, אמפל, החברה הלאומית להובלת פחם, רכבת ישראל, מספנות ישראל, דרך ארץ, הבנק הבינלאומי הראשון, סלקום, פרטנר, מירס, Hot, ערוץ 10, IBM, SAP, מפעלי ד"ר פישר, דקסון, כתר פלסטיק, פרוטרום, סוגת, תעשיה אווירית, מוזיאון ישראל, מוזיאון תל אביב, Manpower ,חברת השמירה, יבואני רכב, ועוד.