קצר וניוטון. גם הם ניצחו את בית"ר ירושלים (צילום: מערכת ONE)
קצר וניוטון. גם הם ניצחו את בית"ר ירושלים | צילום: מערכת ONE

זאת לא העונה של בית"ר ירושלים. בני סכנין חיזקה עובדה זאת אתמול (שני) כשזכתה בניצחון קל, ואם בבית"ר לא ישכילו לעשות את השינויים ההכרחיים, הקבוצה עלולה לבלות את סוף העונה במאבקי תחתית קשים.

המשחק הביא רייטינג של 6.8 אחוזים, נתון לא רע בהתחשב ללוח השידורים העמוס אמש ושיפור לעומת המשחק המרכזי בשבוע שעבר, אז נפגשו מכבי ת"א וקריית שמונה וניפקו שיעור צפייה של 4.6 אחוזים, אך יש להזכיר כי ההתמודדות הזאת התרחשה בחול המועד סוכות.

בסכנין יכולים לבכות כעת את הפחתת 2 הנקודות בגין החוזה הכפול של נסטיה צ'ה, שמונע ממנה להשתוות להפועל ת"א ומכבי נתניה. לולא עונש זה הייתה סכנין במרחק שתי נקודות בלבד מהמקום הראשון.

לבית"ר זו הייתה הופעה שלישית במסגרת המשחק המרכזי, לעומת הופעה בודדת לקבוצות צמרת כמו מכבי נתניה וקריית שמונה. הקבוצה שזוכה עד כה לקרדיט הרב ביותר מערוץ 1 היא המובילה מכבי ת"א, עם ארבע הופעות במשחק המרכזי. גם בשבוע הבא תהנה מכבי מאור הזרקורים של הזירה המרכזית בדרבי הקטן מול בני יהודה, שישודר בערוץ 1.

מול המחצית הראשונה שודרה אתמול אחת מתוכניות הדגל של זכיינית ערוץ 2 רשת, 'כלבוטק', שזכתה לרייטינג של 20.7 אחוז. במקביל למחצית השנייה עלה פרק מקדים ל'מרוץ למיליון' שברשת מקווים כי יהפוך ללהיט של העונה הנוכחית. הטיזר זכה לשיעור צפייה של 11 אחוזים.

שתי השקות טלוויזיונית נוספות אמש גרעו מפוטנציאל הרייטינג של הכדורגל. הראשונה והמשמעותית יותר עבור חובבי הכדורגל היא חזרה לעונה שנייה של 'עספור' בהוט, שניפקה, לפי הערכות 9.1 אחוזים. בערוץ 10 שודרה בבכורה הריאליטי 'מעושרות' עם דפנה שחר, האקסית של עודד קטש, סמנכ"לית שיווק במנהלת ליגת הכדורסל בהווה, ובעברה מלכת היופי. התוכנית גרפה רייטינג נאה של 14.2 אחוזים.הנתונים מתייחסים לבתי אב באוכלוסייה היהודית.