רונאלדו מול מסי ודני אלבס. נקבעו התאריכים (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
רונאלדו ומסי. גם דני אלבס ברשימה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

ברצלונה וריאל מדריד ידועות כמי שמשלמות שכר עתק לכוכבים. טענה זאת באה לידי ביטוי ברשימת 20 בעלי השכר הגבוה ביותר. חמישה מהם נמצאים במועדון הקטאלוני, יותר מכל מועדון אחר, אך במקום הראשון נמצא קשר ריאל, כריסטיאנו רונאלדו עם 12 מיליון יורו בעונה.

במקום השני נמצא ליונל מסי עם 10.5 מיליון יורו בעונה. קאקה מדורג שישי עם תשעה מיליון יורו ועמנואל אדבאיור עם 8.5 מיליון יורו במקום השמיני. ארבעה שחקני ברצלונה נמצאים במקומות ה-15 עד ה-18 ברשימה, כאשר צ'אבי מוביל את החבורה עם 7.5 מיליון יורו בשנה והשאר עם שבעה מיליון: אנדרס אינייסטה, דוד וייה ודני אלבס.

טבס מול פרדיננד (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
טבס מול פרדיננד (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

זלאטן איברהימוביץ' "מסתפק" במקום השביעי עם תשעה מיליון יורו. חלוץ ענק אחר שכיכב בבארסה הוא סמואל אטו, שסוגר את העשירייה עם משכורת של שמונה מיליון יורו. פרננדו טורס ממוקם שלישי בזכות משכורת עתק מצ'לסי בסך עשרה מיליון יורו לעונה.

משלימים את העשירייה שלושה כדורגלנים שמשחקים במנצ'סטר, שניים מהם בשורות סיטי: יאיא טורה רביעי (עשרה מיליון יורו), מייד אחריו וויין רוני עם 9.5 מיליון לעונה וקרלוס טבס במקום התשיעי עם שמונה מיליון יורו. ברשימת 20 המרוויחים עוד שני כדורגלנים ממנצ'סטר, שאף סוגרים אותה, אדין דזקו וריו פרדיננד עם 6.5 מיליון יורו כל אחד במקומות ה-19 וה-20.