עותמאן חוגג עם האוהדים. הרייטינג איכזב (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עותמאן חוגג עם האוהדים. הרייטינג איכזב (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אחוזי הצפייה במשחקה של מכבי חיפה מול מכבי פתח-תקווה אמש נחתכו כמעט ב-50 אחוזים לעומת מפגש הצמרת בשבוע שעבר בין הירוקים להפועל תל-אביב. 

הניצחון של חיפה אתמול באצטדיון האורווה, שקירב את שחקניו של אלישע לוי בעוד צעד לעבר תואר האליפות, ניפק 8.3 אחוזים. זאת, לעומת משחק העונה מיום שני שעבר שהביא  13.5 אחוז. 

שידור הכדורגל בערוץ 1 דורג 11 מבין המשדרים הנצפים של יום שני, כאשר "מבט" ששודרה בערוץ מיד בתום המשחק, השיגה 7.8 אחוזים.

המשדר הנצפה ביותר אמש היה התוכנית "כלבוטק" (רשת), ששידורה בערוץ 2 במהלך המחצית השניה של המשחק ניפק 21.7 אחוז. שניה בכמות הצופים היתה מהדורת החדשות של ערוץ 2, עם 19.4 אחוז. הנתונים התקבלו על-ידי הוועדה למדרוג ומתייחסים למשקי בית באוכלוסייה היהודית. 

בשבוע הבא ישודר המשחק המרכזי מליגת העל בין הפועל ת"א למ.ס. אשדוד, ביום ראשון. המשחק הוקדם בשל סיבוב משחקי גביע המדינה במהלך השבוע הבא, בו יחלו את דרכם במפעל קבוצות ליגת העל.

בעוד שבועיים ישודר במסגרת המשחק המרכזי ההתמודדות בין מכבי חיפה ובית"ר ירושלים. המפגש בין הקבוצות בסיבוב הראשון ניפק את הרייטינג הגבוה ביותר העונה מליגת העל (13.6 אחוז) אך מועד המשחק, המתוכנן ליום שני, צפוי להשתנות. באותו תאריך (15 בפברואר) צפויים להתקיים משחקי חצי-גמר גביע המדינה בכדורסל. 

לערוץ 1 זכויות שידור גם של משחקי הגביע בכדורסל ושעת המשחק המרכזי במסגרת זאת, בין מכבי ת"א לברק נתניה, עשויה להתנגש במשחק הכדורגל. נכון לשלב זה טרם נמצאה נוסחה שתביא את הצדדים להסכים על-ימי שידור נפרדים לשני אירועי הספורט המדוברים.