רוביניו. עובר לאיטליה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
רוביניו וקאקה. יפגשו את חוף השנהב בדרא"פ (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

סלקום תחל בפעילות ייחודית לקראת המונדיאל שייפתח ב-11 ביוני ובפעם הראשונה ביבשת אפריקה.

'טריוויית מונדיאל', משחק ידע כללי בנושא כדורגל עולמי הפתוח לכלל הלקוחות, יושק בכוכבית 15 - כוכבית הספורט של סלקום ושל אתר הספורט ONE. המשחק הושק ב-9 במאי, יימשך עד לסוף השבוע האחרון שלפני המונדיאל (5 ביוני) ויכיל מאות שאלות שונות בנושא כדורגל.

טריוויית המונדיאל תהיה חלק מספיישל מונדיאל שיושק בכוכבית הספורט בשיתוף ONE. הספיישל יכיל את כל החדשות, העדכונים, התוצאות והטבלאות של גביע העולם בכדורגל. 

הזוכה במקום הראשון במשחק יזכה בחבילת יחיד למונדיאל, הכוללת טיסה לדרום אפריקה, אירוח במלון למשך 3 לילות, העברות וכרטיס כניסה למשחק של ברזיל נגד חוף השנהב. כמו כן, יחולקו פרסים נוספים כמו מסך 37 אינץ', חולצות של נבחרות המשתתפות במונדיאל ועוד.

המשחק פתוח לכלל הלקוחות וניתן להגיע אליו על-ידי חיוג למספר הטלפון 052-999-15-15 (לקוחות סלקום יכולים להגיע אליו דרך 15*).

דרוגבה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
דרוגבה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

המשחק בנוי משאלות ידע כללי בנושא כדורגל עולמי ומכיל מאות שאלות של "נכון או לא נכון". לאחר מענה על 10 שאלות, המשתתף מגיע לשאלת הפנדל שמאפשרת לו להכפיל את מספר הנקודות שצבר (שאלת הפנדל היא שאלת רשות). הזוכה בפרס הגדול הוא המשתתף שצבר בסוף המשחק את מספר הנקודות הגבוה ביותר בכל תקופת המשחק. עלות ההשתתפות במשחק היא שיחה סלולרית רגילה.

כוכבית 15, כוכבית הספורט של סלקום ו-ONE, מכילה את כל תכני הספורט העדכניים ביותר מאתר הספורט המוביל ONE ובין היתר כוללת חדשות, תוצאות בזמן אמת, טיפים לווינר ועוד. התכנים מתעדכנים באופן שוטף לאורך שעות היום במהלך כל ימות השבוע.