הרוש ועידן מאוכזבים (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
הרוש וטל. רמה ירודה עם רייטינג לא רע (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

משחק משעמם, אפס שערים וקהל גזעני - כל אלה לא קלקלו את המצב רוח לאנשי ערוץ 1, שרשמו רייטינג נאה עבור הכדורגל הנרפה שהציגו אתמול בית"ר ירושלים ובני סכנין, 9.2 אחוזים. לפי הניתוח של רשות השידור, מדובר ב-266 אלף צופים בממוצע שראו את המשחק.

ההתמודדות בין הקבוצה של המגזר הערבי לבין המועדון הלאומני ביותר בליגת העל לא הבטיחה הרבה, בשל מיקומן של שתי הקבוצות בחלק התחתון של הטבלה, אך הפוטנציאל הנפיץ של המפגש הדליק את החברים מרשות השידור שבחרו בו כמשחק המרכזי. שיעורי הצפייה הוכיחו כי החלטתם לא הייתה שגויה. זאת הפעם השלישית העונה שבית"ר משודרת במסגרת המשחק המרכזי.

במחזור הקודם נרשם שיא הצפייה העונתי למשחק מליגת העל, 13.6 אחוז לדרבי התל אביבי. בשבוע הבא שוב ישודר משחק של מכבי ת"א, מול הפועל חיפה.

מובילת הטבלה, קרית שמונה, טרם זכתה העונה לאור הזרקורים של המשחק המרכזי בערוץ 1.

לגברים חובבי הכדורגל הייתה מלחמה לא קלה אתמול על השלט, שכן במקביל למחצית הראשונה שודרה בערוץ 10 'בטבעת זו' עם גלית גוטמן, שזכתה לרייטינג נאה למדי של 13.3 אחוז.

באותו זמן הוקרנה בערוץ 2 תוכנית הדגל של 'רשת', כלבוטק, שזכתה לנתון של 19 אחוז. לאחר מכן שודר בערוץ 2 הראיון החושפני עם הראל סקעת, שניפק שיעור צפייה של 18.2 אחוז. המשדר הנצפה ביותר אתמול היה מהדורת החדשות של ערוץ 2, עם 20.4 אחוז.