מדר. בקרוב בליגת הקיץ (טוויטר) (צילום: ספורט 5)
מדר. בקרוב בליגת הקיץ (טוויטר) | צילום: ספורט 5
מדר. מלא ביטחון (צילום: ספורט 5)
מדר. מלא ביטחון | צילום: ספורט 5

ים מדר צפוי להתחיל בעוד בקרוב את דרכו בליגת הקיץ עם בוסטון, בתקווה להשיג חוזה בליגת ה-NBA. רכז הפועל ת"א נבחר כזכור בדראפט של 2020 במקום ה-47, והיום (שלישי), דיבר הרכז לראשונה עם התקשורת האמריקאית, לאחר אימון של הקבוצה.

"אני מרגיש בנוח עם המשחק שלי. זו רמה חדשה, אתגר חדש, אני עובד קשה מאוד וחיכיתי שהרגע הזה יגיע. אני יודע שזו השנה בה אגיע ל-NBA ואני מחכה להתחיל. אני מתכנן לשחק עבור סלטיקס עוד העונה", הכריז מדר. "אני עובד מדי יום בידיעה שהמטרות שלי גדולות יותר מהמקום בו אני נמצא. זו עבודה יומיומית, ובסופו של דבר היא משתלמת".

"השנה הזו הייתה טובה עבורי, שיפרתי את היכולות שלי בהתקפה ובהגנה. אני מבין טוב יותר את המשחק מאשר מלפני שתי עונות. זה משהו שצריך לפתח שנה אחר שנה ואני רוצה להיות מוכן להתחיל מההתחלה", סיפר בנוסף. "פגשתי את כל מי שאיתי בליגת הקיץ, זה צעד ראשון שצריך לעשות. אני מנסה לעשות את הטוב ביותר שלי בכל יום ואני צריך להכין את עצמי לאתגרים שיגיעו".

על המאבק מול פייטון פריצ'ארד: "היה נחמד לפגוש אותו. אני צריך לבנות את זה יום אחרי יום, להשתפר ולהתחרות מול כולם. זה לא רק הוא, יש לנו עוד שחקנים טובים ורק רציתי להגיע לכאן כדי להתחרות על מקומי. בשביל זה אני פה ואני מוכן להתחרות".

 חברו לקבוצה, פייטון פריצ'רד אמר: "יש לו זרועות ארוכות, זריזות ידיים. יש לו פוטנציאל להפוך למשהו גדול". העיתונאי מארק ד'אמיקו צייץ: "באינטרקציה הראשונה שלנו עם מדר הוא נראה כמו בחור טוב. מאוד מנומס, מחייך לכל עבר, וברור שהוא מאוד מתרגש להיות פה".

 עם זאת, קית' סמית' שמסקר את הסלטיקס הבהיר: "למרות התכניות של מדר, אין לו מקום בטוח בסגל לעונה הקרובה. בקבוצה מתכננים לבחון אותו בליגת הקיץ ולראות לאן לוקחים את הדברים משם. אין לבוסטון הרבה מקום בסגל".