אנתוני פארקר
"אני לא מתחרט על שום דבר" | צילום: רויטרס

"סיימתי את החוזה הקיץ ואני חופשי ופתוח להצעות. אני לוקח בחשבון את כל האפשרויות", כך אמר אנתוני פארקר, גארד טורונטו רפטורס ומכבי ת"א לשעבר, בראיון ביוון לגבי העונה הבאה.

פארקר, שזכה ביורוליג עם שלושה נציגים משתי היווניות שהגיעו לפיינל-פור, יותם הלפרין, ניקולה וויצ'יץ' ושארונאס יאסיקביצ'יוס, דיבר עם היוונים לקראת המשחק בין אולימפיאקוס לפנאתינאיקוס בברלין.

"זה יהיה הפיינל-פור הכי טוב בכל הזמנים" אמר האמריקני שזכה בעבר 3 פעמים בגביע והוסיף: "ואני מודע למה שאני אומר. משתתפים בו הקבוצות המובילות באירופה. לא משנה מי תזכה, זו לא תהיה הפתעה".

פארקר סיפר על הרגע הכי שמח ועצוב שלו בפיינל-פור ונזכר בקהל הצהוב: "הרגע הכי טוב בפיינל פור - בכל פעם שנכנסתי לאולם וראיתי אותו "לבוש" בצהוב. המחזה הזה הדהים אותי וגרם לי לעוף. הרגע הכי קשה - ההפסד לפנאתינאיקוס בפיינל-פור ב-2002 בבולוניה. יש הפסדים וניצחונות, אבל ההפסד הזה תמיד זכור לי".

לגבי ההעדפה שלו בחצי הגמר מבין הלפרין ו-וויצ'יץ' או שאראס אמר: "אני נייטרלי בנוגע לשלושתם. אני מקווה שיהיה פיינל-פור טוב עם הרבה מתח. בשנים האחרונות מתחילים בארה"ב להתעניין ביורוליג, בכל שנה הפיינל-פור נהיה גדול יותר".

כאשר המראיין היקשה ושאל למי יתן את הכדור בידיים בשניות האחרונות אמר פארקר: "עם יותם שיחקתי מעט. לגבי שאראס וניקולה - על שניהם הייתי סומך עם הכדור בשניות האחרונות".

גם לגבי הזוכה יש לשחקן טורונטו דעה חד-משמעית: "אם הייתי צריך לשים כסף, הייתי שם אותו על ברצלונה. יש לה את כל הכלים כדי לזכות בגביע, אבל הסיכויים של כל הקבוצות שווים".

בקיץ היתה אפשרות שפארקר יעזוב את ה-NBA והוא אף היה במו"מ עם אולימפיאקוס,כפי שפורסם ב-ONE, אך בסופו של דבר הוא נשאר בטורונטו. פארקר: "אני לא מתחרט על שום דבר. היו שיחות, אך הן לא הסתיימו בשום דבר".