רענן כץ ושמעון מזרחי לוחצים יד (צילום: יעל מרגלית, מערכת ONE)
רענן כץ. בדרך החוצה? | צילום: יעל מרגלית, מערכת ONE

נציגיו של רענן כץ במכבי תל אביב, עורך הדין יעקב לירז, צביקה קציר ויאיר כץ, פנו הערב (חמישי) ליו"ר המועדון, שמעון מזרחי, בבקשה לדחות את ישיבת הדירקטוריון שתיערך מחר בטענה כי לא קיבלו את המסמכים אותם ביקשו כחלק מהכנתם האישית לאישור התקציב.

במכבי תל אביב לא קיבלו את בקשתם של השלושה שהגיעה באיחור לטענתם והחליטו לקיים את הישיבה כסדרה. בשעות הערב נועדו נציגיו של כץ על מנת להחליט כיצד לפעול ולאחר שקיבלו את התשובה השלילית לדחיית הפגישה מחר, החליטו שלא להופיע אליה.

ממכבי ת"א נמסר בתגובה: "הישיבה נקבעה לפני שבוע, גם על פי בקשתם של נציגיו של רענן כץ, ולא נהוג בשעה אחת עשרה בלילה להודיע על אי קיומה, לכן הישיבה מחר תתקיים כסדרה".

לגבי טענות אנשיו של כץ כי לא קיבלו את המסמכים המלאים אלא רק כותרות של התקציב המפורט, אמרו במכבי: "הנתונים המלאים לא נמסרו לכץ ונציגיו מאחר והם היחידים שלא הסכימו לחתום על הצהרת הסודיות".

מנציגיו של רענן כץ נמסר בתגובה: "למרות שביקשנו פעמים רבות לקבל את התקציב בפירוט מלא, הנתונים לא נמסרו לידינו. לא ניתן לקיים דיון מקצועי ללא הנתונים הללו בעיקר כאשר הישיבה תדון בתקציב המועדון".

כבר בתחילת השבוע כאשר דרש לירז את המסמכים מראשי מכבי, הוא נתקל בחומה בצורה כשהובהר לו שלא יקבל אותם אם לא יסכים לחתום על הסכם סודיות לפיו החומרים הרגישים לא יודלפו החוצה, או יחשפו בפני גורמים שונים אשר אינם קשורים במישרין למועדון. לירז סרב ואף טען כי הם היחידים אשר בקשה כזו הופנתה אליהם ולא יסכים לכך.

לירז ויתר נציגיו של כץ אכן לא חתמו על המסמכים ואמש קיבלו לידיהם טיוטות שלא כללו את התקציב המלא, מה שלא אפשר להם להתכונן כיאה לישיבה מחר.

במכבי תל אביב בטוחים בימים האחרונים כי מי שאחראי על ההדלפות לכלי התקשורת הוא לא אחר מרענן כץ ולפיכך הקשיחו את עמדתם בכל הנודע להעברת מסמכי התקציב ללא הסכם הסודיות המבוקש.