אוהדי הפועל תל אביב (צילום: עודד קרני)
אוהדי הפועל ת"א - הלם מהאלימות בספורט | צילום: עודד קרני

הקבוצה מליגה א' שיחקה בהדר יוסף נגד מכבי באר יעקב, בסיום התפתחה מחוץ לאולם תקרית עם אוהדים שלבשו צעיפי בית"ר ירושלים. אבוקה נדלקה, מכונית אחת נשרפה.

כוחות משטרה גדולים הגיעו להדר יוסף, ביצעו סריקות אחר החשודים בדקירה. במקום נמצאה סכין מגואלת בדם.

מאמן הפועל אוסישקין, אורי שלף: "היה משחק שבו ניצחנו 40:73 ומסתבר שמחוץ למגרש חיכו איזה 20 אוהדים של בית"ר עם מקלות וסכינים שחלקם הוחרמו ע"י המשטרה".

"האוהדים פוצצו בחוץ רימון עשן, כנראה שחיכו לקהל של הפועל כדי לתקוף אותם. 2 דקות לסיום המשחק אוהדי הפועל כנראה שמעו על זה מכיוון שחצי מהקהל והשוטרים יצאו החוצה".

"אוהד אחד נדקר בבטן ונגרם לו חתך רציני, הפיזיוטרפיסט של הקבוצה טיפל בו במקום. היה הרבה בלאגן, עיכבו כמה עצורים בניידת, היו שם מכבי אש, אמבולנסים, 5 ניידות".

ב', אוהד הפועל שנכח במשחק: "האוהדים של בית"ר באו היום בשביל לרצוח, אם מישהו יראה את גודל הסכין שנמצאה, יבינו בדיוק על מה אני מדבר. הם ירו רקטה לעבר אוהדי הפועל שיצאו אליהם מהמגרש ואז דקרו עוד כמה אוהדים".

כזכור, אמש ניצחה הפועל ת"א 0:2 את בית"ר ירושלים בטדי, במסגרת המחזור השמיני בליגת העל. אמנם הדאבליסטית היתה טובה יותר ברוב השלבים במשחק, אך צמד של סמואל יבואה הביא את שלוש הנקודות לאדומים.

היריבות בין מחנות האוהדים היא בין הקשות בספורט הישראלי, ולראייה התקרית שאירעה בהדר יוסף.