רמה"ש, ללא אף אחת מהשחקניות הזרות שלה, הובסה הערב (חמישי) ע"י טארגוביסטה הרומנית 76:47 ונשארה כמעט ללא סיכוי לגומלין שיערך מחר, שוב, ברומניה. לרמה"ש היה זה משחק בית בשל העובדה שהמשחק במקור נקבע ליום הכיפורים והועבר לרומניה.

אורנה אוסטפלד 2 (צילום: mako)
אוסטפלד. גארבג' טיים ארוך | צילום: mako

הרבע הראשון כבר נפתח עם הפרש גבוה וכבר אחרי 10 דקות של כדורסל התוצאה הייתה 10:28 לטובת הרומניות. המחצית השניה המשיכה רע מבחינת החניכות של אורנה אוסטפלד ובירידה להפסקה היתרון היה כבר 30 הפרש 21:51 לטארגוביסטה.

המשחק נכנס לגארבג' טיים של מחצית ואחרי שבסיום הרבע ה-3 התוצאה היתה 32:67 המשחק הסתיים בתוצאה גבוהה 47:76 לרומניות.

המשחק שהיה נחשב למשחק הבית של רמה"ש בעצם מחסל כמעט סופית את סיכוייהן של הקבוצה במסגרת מפעל היורוקאפ נשים שם ישתתפו החל מעוד שלושה שבועות גם קבוצת בנות השרון וגם אליצור רמלה.

ברמה"ש נקודת האור הייתה מירב דורי עם 12 נק' ו-5 ריב'. בטארגוביסטה שיחקו 11 שחקניות במהלך הערב ובלטה וירג'ינה דינקה עם 10 נק'. גם רדוסדינה סלבובה הבולגרית הוסיפה 10 נק' משלה.

המאמן הרומני, קאטלין טלאנסה אמר במסיבת העיתונאים שנערכה עם סיום המשחק: "רמת השרון מהווה מודל חיקוי למצוינות והתמדה לאורך שנים בכל אירופה. כשנודע לי אחרי ההגרלה שרמה"ש היא היריבה שלנו, לא ישנתי לילות ולא האמנתי שהקבוצה תגיע עם הרכב כזה.

"כשאנחנו הובסנו כאן לפני 3 שנים ע"י רמה"ש ב-30 הפרש, לא טרחנו להגיע לגומלין בישראל. אפשר להעריך את האומץ והספורטיביות של רמה"ש שהגיעה לכאן בהרכב כזה מדולל".