עודד קטש (צילום: מערכת ONE)
עודד קטש. גאה בשחקנים שלו | צילום: מערכת ONE

אחרי עונה מתישה וארוכה, יכולים שחקני ומאמני גלבוע/גליל לחייך. המטרה הראשונית של הקבוצה היתה להגיע לפיינל פור והם עשו זאת. בנוסף, רשמה הקבוצה מהצפון הערב (חמישי) ניצחון 96:101 מול הפועל ירושלים וזכתה במקום השלישי בליגה.

היה זה משחק נטול הגנות. אחרי מחצית ראשונה צמודה הצליחו שחקני גלבוע לפתוח פער דו ספרתי, והיה נראה כי הניצחון מונח להם בכיס.

הפועל ירושלים שוב הוכיחה שאסור להספיד אותה וברבע האחרון הצליחו הבחורים של גיא גודס לחזור אבל זה לא הספיק כדי לנצח ולזכות בכרטיס ליורוקאפ.

בסיום אמר מאמן הקבוצה המנצחת, עודד קטש: ”אני מאוד גאה במה שעשינו השנה. היה לנו בבסיס קבוצה מאוד צעירה, כל הזרים למעט ברד באקמן זוהי שנה ראשונה שלהם".

"אני כ"כ גאה כי ראיתי אותם מתבגרים לאורך העונה. הניצחון הוא נחמה כי הוא פותח דלת לראות את אותם הפרצופים גם בשנה הבאה שפה בארץ זה דבר לא שכיח. יהיה קשה להשאיר אותם".

"הבסיס הישראלי שלנו היה נכון, אבישי גורדון הוא הדרק שארפ שלנו, ליאור ליובין זה בנאדם שכיף להיות איתו ואני צופה לו עתיד גדול באימון. אני אשמח להישאר בגלבוע גם בשנה הבאה".

גל מקל: ”אני מאמין שבפרספקטיבה היתה לנו עונה טובה. זה עדיין צובט קצת שרואים את מכבי חיפה ומכבי ת"א, יכולנו להיות במקומן. זה החיים. עשינו סוויץ' והמשכנו הלאה".

"זה היה חשוב למועדון ואני שמח שהצלחנו. אני רוצה להמשיך את ההתקדמות מהעונה הזאת, אני מאוד אוהב את הגלבוע, בזמן הקרוב נדבר עם כל הגורמים ונחליט".

מהצד המפסיד היה זה גיא גודס: ”לא שבוע קל אבל החיים לא קלים. צריך לדעת להתרומם מזה. הרגע הכי קשה מבחינתי השבוע היה עכשיו להיפרד מהשחקנים שאני אוהב אותם מאוד ומעריך אותם מאוד".

"מבחינתי שהעונה הזאת תימשך. התפרקנו מנטלית כשלא הצלחנו לעלות לגמר. קשה מאוד לשחק על מקומות 3-4. אני מאוד מאמין בהמשכיות אבל העתיד של הפועל ירושלים בערפל".

"התקציב של העונה הבאה לא ידוע, יש חובות עבר של שני מיליון דולר כמו שכולם יודעים, מחפשים משקיע ונראה מה הלאה".

טימי באוורס: ”היתה לי עונה נהדרת אבל אני לא יודע אם אני אמשיך בירושלים. נראה מה יהיה, אני אוהב את הקבוצה אבל זה ביזנס ונהיה חכמים יותר בעוד כמה שבועות".