למטרה אחת ברורה התכנסו מושאי ההערצה של רובנו למגרש אחד, מגרש הכדורסל. כוכבי העבר של מכבי ת"א שיתפו כוחות עם שלל כוכבים מתוכניות טלוויזיה ובילו את אחר הצהריים של יום שישי במשחק ראווה שאורגן על ידי טל ברודי והאגודה למלחמה בסרטן.

במסגרת טורניר הסטריט-בול המסורתי שנערך בספורטק הרצליה התכנסו, מהצד הצהוב: מוטי ארואסטי, דורון ג'מצ'י, מנחם רייס, אולסי פרי, מוטי דניאל ומארגן הארוע, טל ברודי.

ברודי הצליח להביא מצד הכוכבים את: דודי מליץ מהאח הגדול, אריק אלפר, איגור טיגנר ועידן חביב מהישרדות 2, הסטנדאפיסט, אבי נוסבאום, השף, חיים כהן והאווירון, אלון מזרחי שהחליף לפחות זמנית את שדה התעופה שלו למגרש הכדורסל.

אלון מזרחי זורק לסל
טוב בספורט וגם בכדורסל. אלון מזרחי | צילום: מערכת ONE

281 קבוצות ואלפי אנשים משתתפים בטורניר סטריט בול 3X3 שנערך זו השנה החמישית בספורטק הרצליה וחלק מהכנסותיו הן קודש למלחמה בסרטן.

מי שהפגינו ביצועים יפים יחסית לרמת הציפיות מהם היו חיים כהן ואבי נוסבאום שהוכיחו נכונות ואהבה למשחק הכדורסל, לעומת איגור ואריק מהשרדות שעשו את חלקם בחילוק חתימות והפיכת הארוע לקרנבל של ממש.

אפילו אלון מזרחי, שתחילה החטיא כמה זריקות קלות, הצליח לבסוף לקלוע שלשה ולהציג את תנועת האווירון המפורסמת שלו, הפעם על מגרשי הספורטק בהרצליה.

כאמור, מעל לכל הארוע זכרו כולם את המטרה, גיוס כספים לאגודה למלחמה בסרטן. האגודה שפעילה מאז שנת 1952 מובילה את המאבק במחלת הסרטן בישראל. כיום חיים בארץ כ-120,000 חולי סרטן שמדי שנה נוספים כ-23,000 חולים למלחמה.

הכסף משמש למחקר, אבחון וגילוי מוקדם של המחלה מה שתורם למספר האנשים שנרפאים מהמחלה וגם לשיפור באיכות החיים של החולים.