לונצ'אר. איפה הוא יהיה ביום שישי? (צילום: ספורט 5)
לונצ'אר. איפה הוא יהיה ביום שישי? | צילום: ספורט 5
אחרי שמכבי תל אביב עברה בשלום את פנרבחצ'ה-אולקר, היא כבר מתכוננת למשחק הבא - שהולך להיות קשה במיוחד - מול חימקי מוסקבה. אלא שעל פי מספר דיווחים ברחבי אירופה ובאתר הכדורסל האיטלקי "ספורטאנדו", ייתכן שדייויד בלאט יקבל עזרה מכיוון לא ממש צפוי.

לפי כלי התקשורת הזרים, שחקניה של הקבוצה הרוסית לא קיבלו משכורת כבר תקופה ארוכה וב-15 בינואר, יום שלישי הקרוב, ימלאו שלושה חודשים בדיוק למועד המקורי בו היו צריכים לקבל את הכסף שמגיע להם. הבעיות הפנימיות בהנהלה לא ממש מעניינות את כדורסלני חימקי, שמתכננים לנקוט בצעד מרחיק לכת.

באם לא יגיע הכסף עד ל-15 בינואר, הם מתכננים לשבות. כלומר, לא להגיע למשחקים ולאימונים של הקבוצה. המשמעות המיידית: הכוכבים הגדולים, זוראן פלאניניץ', קראסימיר לונצ'אר, ויטלי פרידזון ואחרים, לא יעמדו לרשותו של רימאס קורטינאייטיס במפגש מול הצהובים, שאמור להיערך ברוסיה ביום שישי הקרוב (ה-18.1).

כמו כן, נטען בדיווח כי ההשלכות של המהלך הזה עשויות להשפיע גם על הטווח הארוך במועדון, שכן אם המצב הכלכלי הלא יציב יימשך, חלק מהשחקנים צפויים לבקש שחרור. אז האם דווקא מכבי תל אביב תהיה הראשונה ליהנות מן ההפקר?