לא מוותר על הסופלאקי. ספאנוליס (gettyimages) (צילום: ספורט 5)
לא מוותר על הסופלאקי. ספאנוליס (gettyimages) | צילום: ספורט 5
ברצלונה רצתה אותו, צסק"א ניהלה איתו משא ומתן מתקדם וגם בטורקיה רמזו לו. אבל בסופו של דבר, השחקן הטוב ביותר ביורוליג בשנתיים האחרונות - ואסיליס ספאנוליס. נשאר בבית, עם הקבוצה שלו, הסופלאקי שלו והקולות של פיראוס. ספאנוליס האריך את חוזהו באולימפיאקוס בשלוש שנים נוספות.

ספאנוליס הנפלא הוביל את אולימפיאקוס לשתי זכיות סנסציוניות רצופות באליפות אירופה ונבחר ל-MVP של הפיינל פור האחרון. אחרי שסירב להצעות מצסק"א, ברצלונה וגלאטסראיי הוא ינסה להוביל את החבורה של יורגוס ברצוקאס במסע ההגנה הנוסף על התואר.

בעונתו האחרונה ביורוליג רשם הכוכב היווני 16.7 נקודות ו-4.0 אסיסטים בממוצע למשחק. המטרה של ספאנוליס תהיה להחזיר לאולימפיאקוס את האליפות המקומית. כזכור, פנאתינייקוס זכתה באליפות לאחר שהמשחק האחרון בין המועדונים בסדרת הגמר פוצץ על ידי אוהדי אולימפיאקוס שספגה הפסד טכני.

אולימפיאקוס נפרדה בקיץ האחרון מקייל היינס, שהצטרף לאטורה מסינה בצסק"א מוסקבה ומאקס מכבי, דורון פרקינס. גם עתידם של פרו אנטיץ', גיורגי שרמאדיני וג'וש פאוול לא ברור. ברנט פטוויי וסדריק סימונס, שני פורוורדים אמריקנים, כבר הצטרפו. הגארד אייסי לואו האריך את חוזהו. קוסטאס פאפאניקולאו מועמד לעבור ל-NBA.