(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ספרופולוס, זקוק לניצחון דחוף (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ספרופולוס, זקוק לניצחון דחוף (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

כשהיא במאזן של ניצחון בודד לעומת רצף של שלושה הפסדים, מכבי תל אביב תנסה לחזור אל מסלול הניצחונות הערב (שישי, 20:00, ישיר ב-5SPORT) והיא תצטרך לעשות זאת מול הקבוצה שניזוקה הכי הרבה מהקורונה עד כה - חימקי מוסקבה. אצל האלופה יודעים שהפסד נוסף יוביל לכך שכבר יתחילו להחשיב את התקופה הזאת כמשבר, במיוחד לנוכח הלו"ז הקשה שמצפה לקבוצה עד המחזור העשירי.

מכבי ת"א תפגוש קבוצה שמתחילת העונה לא שיחקה ואפילו לא התאמנה אימון אחד עם סגל מלא. כך יקרה גם הערב, כאשר גרג מונרו ומקסים בראשקוב עדיין לא החלימו, וסטפן יוביץ' עדיין פצוע - מה שיוצר פרדוקס שהופך את ההכנה למשחק לקשה עוד יותר, שכן חימקי שיחקה בכל משחק עם סגל שונה.

"אנחנו מעדיפים להתרכז בעצמנו ובדברים שאנחנו רוצים להשתפר", אמר אנג'לו קלויארו. "מצד שני יש להם הרבה שחקנים שחוזרים ואנחנו לא באמת יודעים איך הם משחקים עם סגל מלא, אז זה קצת מקשה. אני מרגיש שאנחנו מאוד קרובים לחזור למסלול הניצחונות. העונה עדיין יכולה להתהפך וזה שלב מאוד מוקדם. אנחנו נמשיך לעבוד קשה והניצחונות יגיעו".

סקוטי ווילבקין אמר: "כמה מהשחקנים שלהם התחילו לחזור ואסור לנו לחשוב שהם עדיין פגועים, נהיה חייבים להתייחס למשחק הזה כאילו כולם כשירים ובריאים. פשוט חייבים להתחיל יותר קשוח ולהיות יותר מרוכזים. מרגישים דחיפות להוכיח לעצמנו שאנחנו קבוצה טובה. אנחנו קרובים, אבל אנחנו עדיין לא נותנים משחקים גדולים ואנחנו לא קרובים לפוטנציאל שלנו".