"כולנו נוקטים באמצעי הזהירות". דורסי (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
"כולנו נוקטים באמצעי הזהירות". דורסי (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ימשיכו במומנטום? שחקני מכבי מול אלבה (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ימשיכו במומנטום? שחקני מכבי מול אלבה (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

כשעננת הקורונה מרחפת מעל צסק״א אחרי שלושת המקרים החיוביים השבוע, מכבי ת״א נחתה אמש (רביעי) במוסקבה לקראת המשחק הערב (20:00, שידור ישיר ב-5SPORT), כשלנגד עיניה עומדות שתי מטרות: להימנע מהידבקות, ולחזור עם ניצחון. בזמן שיאניס ספרופולוס לא הסתיר את דאגתו מהמסע לרוסיה, שחקני מכבי דווקא ניסו לשדר רוגע ולא ייחסו חשיבות גדולה מדי למה שמתחולל אצל הרוסים.

״אנחנו טסים במטוס פרטי שלנו, נהיה שם רק ללילה אחד ונחזור מייד אחרי המשחק״, אמר טיילר דורסי, ״אנחנו לא מודאגים כי כולנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות כדי להישאר בטוחים ובריאים״. אלייז׳ה בריאנט הוסיף: ״החלטנו לשחק בצל הקורונה כשקיבלנו את ההחלטה לעלות על מטוס ולחזור לישראל. אנחנו מנסים להתרכז רק בכדורסל. אם יש להם קורונה אז יש להם, ואם לא אז לא. אנחנו באים לשחק כדורסל״.

דורסי מסתכל לחיוב על מיעוט המשחקים בתקופה הזו: ״אנחנו משחקים כרגע רק פעם בשבוע ויש לנו יותר אימונים מהרגיל. זה זה נותן לנו אפשרות לשלב את החבר׳ה החדשים ולבנות כימיה. כמובן שמשחקים עוזרים יותר אבל הזמן הזה ביחד עוזר לנו להתקדם ביחד, לבנות תיאום בהגנה ובהתקפה. ברמה המנטלית אנחנו כבר רגילים לשחק בתקופת הקורונה, זה טוב שיש לנו ניסיון״.

בריאנט הוסיף: ״אנחנו חושבים על מי שכן משחק אצלם ולא על מי שלא. הרגשנו מחוברים במשחק נגד אלבה אבל עם הזמן זה יילך וישתפר עוד יותר. המשחק במוסקבה לעיני קהל זה סוג של בונוס, לא שיחקנו מול אוהדים כבר הרבה מאוד זמן אבל אנחנו נרגשים בעיקר מהמשחק עצמו״.