(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
אולימפיאקוס השלימה ניצחון כפול על מכבי העונה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
אולימפיאקוס השלימה ניצחון כפול על מכבי העונה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

שוב זה נגרר למשחק צמוד, שוב מכבי תל אביב איבדה יתרון, ושוב אולימפיאקוס ניצחה את הצהובים. בתום הארכה היוונים גברו 87:89 על הקבוצה של יאניס ספרופולוס הערב (שלישי) ביד אליהו. בתקשורת היוונית חגגו עם הכוכב של האדומים - קוסטאס סלוקאס, שהצטיין עם 21 נקודות וביקרו את שחקני המפתח של מכבי שלא הופיעו הערב.

"זה היה לילה רע של טיילר דורסי ועמרי כספי", נכתב ביוון, "דורסי עשה ארבע עבירות וקלע שמונה נקודות. הוא לא עזר לקבוצתו". גם האקס על הקווים ספג: "ליאניס ספרופולוס יש כישרון להפוך משחקים לצמודים". כמו כן, סלוקאס כיכב בכל הכתבות הראשיות, כשבאחת מהן נכתב: "השם שלו הוא סלוקאס, קוסטאס סלוקאס", בהשראה לג'יימס בונד.

בנוסף, מאמן היוונים, גאורגיוס ברצוקס, חגג את הניצחון: "המחצית השנייה הייתה טובה עבורנו. הצלחנו לשמור טוב יותר את ווילבקין והניצחון הזה מגיע לשחקנים. מכבי משחקת שונה לגמרי עם ובלי אות'לו האנטר. כששאר הגבוהים משחקים היא קבוצה שונה במיוחד בהגנה".

סלוקאס אמר בסיום: "במחצית השנייה קלענו סלים מכריעים. שיחקנו הגנה טובה וקיבלנו החלטות טובות. משחק מול מכבי הוא כמו משחק גמר, אנחונ מאוד גאים שניצחנו את המשחק הזה".