בכורה לא קלה. ג'קסון (GETTYIMAGES)
בכורה לא קלה. ג'קסון (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5
ספרופולוס, יקווה ליותר בפעם הבאה (GETTYIMAGES)
ספרופולוס, יקווה ליותר בפעם הבאה (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5

לא להופעת הבכורה הזו מצד ארון ג'קסון וג'יילן ריינולדס פיללו במכבי תל אביב. מצד שני, אפשר להניח בביטחון כי הצהובים גם לא ייבהלו יתר על המידה, שכן שני שחקני הרכש נחתו בישראל רק בתחילת השבוע ונזרקו למים העמוקים גם בעקבות הפציעות של סקוטי ווילבקין ואותלו האנטר, שנעדרו מהסגל.

על כל פנים, ג'קסון וריינולדס גם הם לבטח לא יזכרו לטובה את המשחק הראשון שלהם במדים הצהובים. אמנם אי אפשר להפיל עליהם בשום פנים ואופן את ההפסד ל73:68 ז'לגיריס קובנה, ובמכבי תל אביב יכולים רק לקוות שהעתיד ייראה הרבה יותר טוב.

ואלה המספרים של השניים: ג'קסון שיחק 14:36 דקות וסיים עם 2 נקודות מקו העונשין. מהשדה היה לו 0 מ-4. בנוסף, קלט 3 ריבאונדים, לא חילק אסיסט ואיבד פעם אחת. ריינולדס היה על המגרש 15:35 דקות וקלע 4 נקודות (1 מ-5 מהשדה, 2 מ-2 מהקו). האיש הגדול קלט 7 כדורים חוזרים (2 בהתקפה) ואיבד את הכדור 4 פעמים.

הצ'אנס הבא של השניים להרשים במסגרת היורוליג יבוא ביום חמישי הבא, כאשר מכבי תל אביב תתארח אצל אלבה ברלין. המפגש הראשון של ג'קסון וריינולדס עם הקהל הצהוב בהיכל ביד אליהו יקרה חמישה ימים אחר כך, אז האלופה הישראלית תארח את ברצלונה לקרב סופר-מסקרן.