(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

פשוט בלתי עצירה בבית. מכבי תל אביב שמרה על מאזן מושלם בהיכל ביורוליג עם ניצחון 63:69 על מילאנו במחזור ה-20 של המפעל. זה היה הניצחון העשירי מול הקהל הצהוב מבחינת הקבוצה של יאניס ספרופולוס, שעלתה למאזן 6:14 ולמקום השלישי בטבלה, הרבה בזכות יכולת גדולה של סקוטי ווילבקין עם 22 נקודות.

הגארד המצטיין דיבר בסיום והתייחס לגבי עתידו במועדון, לנוכח השמועות על התעניינות מכיוונים אחרים: "אני לא יודע מה קרה בחצי השני של השבוע, אבל בפעם שעברה ששיחקנו מולם הפסדנו. אז זה היה שבוע נהדר. הצלחנו לעשות את זה בסוף היום ניצחנו פעמיים מול שתי קבוצות טובות. האתגר הכי גדול הערב? לא יודע, אני צריך לחשוב על זה. יש להם הרבה נשקים, ההתקפה שלהם טובה, ניסינו לעצור אותם. עתידי במכבי? בראש שלי יש לי עוד שנה פה. אני לא יודע מה יהיה, הסוכן שלי מתעסק בדברים כאלו. אני אוהב מאד להיות פה".

"רצינו לשחק הגנה טובה ועשינו את זה", סיכם ספרופולוס. "כשאתה משחק מול קבוצה של מסינה, זה מאד קשה לקלוע. המשחק היה צמוד אחרי רבע ראשון בו לא שיחקנו טוב. בחצי השני שיחקנו יותר מהר עם החלטות טובות יותר. הם קלעו זריקות קשות, אבל הראינו אופי וניצחנו, אחד הניצחונות הכי גדולים של מכבי, אולי הגדול ביותר".

היווני נשאל לגבי המצטיינים שלו: "שמח מאיך שכל הקבוצה שיחקה ולא רוצה להתמקד בשני שחקנים. לשחק שני משחקים צמודים זה לא קל, לכן אני שמח כי כל השחקנים שיחקו חצי שני טוב בהגנה. בהתקפה סקוטי (ווילבקין) וטיילר (דורסי) עזרו הרבה. אני מצפה שיחזרו לנו הפצועים ולהגיע לקצב של הקבוצה. המיקום בטבלה? אני לא יודע מספרים ולא מסתכל על הטבלה. אנחנו נלחמים יום אחר יום ומשחק אחר משחק. אנחנו רוצים לראות איפה נסיים, מקווה שנסיים הכי גבוה שאפשר".

אות'לו האנטר, שסיים עם דאבל-דאבל של 14 נקודות ו-14 אסיסטים, סיפר עד כמה הניצחון הזה תרם: "הפסדנו להם פעמיים העונה, זה היה חשוב לנו מאד מנטלית. רצינו לנצח, נלחמנו וזה היה טוב".