ניצחון שני בליגה הבלקנית (צילום: רז גליל, מנהלת ליגת הכדורסל) (צילום: ספורט 5)
ניצחון שני בליגה הבלקנית (צילום: רז גליל, מנהלת ליגת הכדורסל) | צילום: ספורט 5
"כל פעם, יהיה מנהיג אחר". דדאס (צילום: לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

הפועל חולון ממשיכה להרשים. אחרי שהביסה את נס ציונה במחזור הראשון של הליגה הבלקנית, אתמול (רביעי) היא ניצחה באופן משכנע את הפועל אילת בחוץ 76:94 והתבססה בראש בית ב'. ניצחון נוסף, באחד משני המשחקים שנותרו, יהיה שווה לחולון את המקום בשלב הבא.

חולון, שחסרה את עודד ברנדוויין הפצוע, ידעה להתגבר גם על פציעה של יוגב אוחיון במהלך המחצית הראשונה - וסטפאנוס דדאס תימרן עם רוטציה של 7 שחקנים עד לסיום. אוחיון, שנחת לא טוב אתמול לאחר זריקה, ייבדק אך ככל הנראה סובל מנקע בקרסול שיגרום להיעדר בתקופה הקרובה.

"עבורנו כל משחק הוא חשוב, ובכל מקום שנשחק אנחנו מייצגים את הרוח המיוחדת של חולוניה", אמר דדאס. "הפציעה של יוגב הוציאה אותנו לכמה דקות מהתוכנית אבל תיקנו את הכל בחדר ההלבשה במחצית. אני מקווה שהאוהדים שלנו מרוצים מהמנטליות הקבוצתית שלנו וממה שהם רואים, ננסה להמשיך ככה".

מאז פתיחת העונה, חולון "מבליטה" בכל פעם שחקן אחר, כשאתמול זה היה תורו של אייזאה מיילס להיות המצטיין. 24 נקודות ו-7 שלשות היו לפורוורד/סנטר, שנראה מצוין מאז שהצטרף - ובמועדון יש שביעות רצון גדולה לגביו. "זה היה משחק קבוצתי נהדר", אמר מיילס בסיום. "היינו קצת איטיים בתחילת המשחק, אבל במחצית התחברנו יחד והרמנו את האינטנסיביות שלנו, לא רק בהתקפה אלא גם בהגנה".

דדאס סיכם: "כפי שכל האוהדים שלנו מכירים את הפילוסופיה שלי, בכל פעם, על פי התפתחות המשחק, יהיה לנו מנהיג אחר על המגרש, דבר שגורם ליריביה שלנו לעבוד קשה בהכנה למשחק מולנו. אני רוצה לפרגן גם לעוזר שלי, עמית שרף, על ההתאמות המהירות שעשה מרגע ביטול המשחק מול שולה וההכנה בזמן קצר למשחק מול אילת".