"לנצח ולא לעלות זו אכזבה" (FIBA) (צילום: ספורט 5)
"לנצח ולא לעלות זו אכזבה" (FIBA) | צילום: ספורט 5

הפועל חולון עשתה את המוטל עליה אמש (רביעי) ב- 60:64 שלה על מורסיה במשחק ה"ביתי" בהונגריה, אבל בעקבות הניצחון של פרומיתאס על א.א.ק אתונה, עמית שרף ושחקניו הודחו מליגת האלופות של פיב"א בשלב הטופ 16.

המאמן סיכם: ״לצערי צריך לסכם את העונה ולא את המשחק. זו שנה שידעה כל כך הרבה עליות וירידות. אני גאה בכולם למרות שהלב כואב עכשיו. דיאנדרה ברנס, טא׳ג מקול וקווין הרווי הצטרפו באמצע העונה והביאו לנו המון. אני גאה בשחקנים הישראלים שלקחו את המושכות בזמן הפציעות של שחקני המפתח. לעשות ניצחון על מורסיה שהיא טופ 4 בספרד ולא לעלות זו אכזבה. אנחנו גאים בדרך שעשינו המועדון כאן ראוי״.

גם ג׳סטין סמית׳ היה מאוכזב: ״אני חושב שכולם בקבוצה גאים בהישג, במיוחד עם כל מה שהיינו צריכים להתמודד איתו. הכל היה קשה מההתחלה, לא שיחקנו בבית ולא היינו עם האוהדים שלנו. בהתחלה נסענו למקומות שונים עם טיסות לא ישירות, אלא עם נסיעות ארוכות באוטובוס. אני יודע שאנחנו קבוצה טובה ואני מקווה שהסבנו גאווה לאוהדים שלנו. בחדר ההלבשה אנחנו גאים במה שעשינו".

הפועל חולון תנחת היום ותתחיל את הכנותיה למשחק ביום שבת מול עירוני נס ציונה, כשהמטרה בקבוצה ברורה - לסיים במקום השלישי: ״התחלנו את העונה לא טוב ונתנו מקדמה ליריבות שלנו. אנחנו מאד גאים בעונה האירופית שלנו אבל עכשיו זה הזמן להגביר קצב בזירה המקומית. עמית שרף וגוני יזרעאלי עושים עבודה נהדרת. השחקנים הולכים אחריהם בעיניים עצומות. יש לנו קבוצה טובה שעוד יכולה לדבר מאד חזק העונה. לא ויתרנו על השנה הזו וראו את זה בחילופי הזרים, אנחנו רוצים להגיע הכי רחוק שאפשר השמיים הם הגבול עם הקבוצה הזו״.

הפועל חולון נמצאת עם שבעה זרים ( סי ג׳י האריס, דרו קרופורד, ג׳סטין סמית׳, דיאנדרה ברנס, טאג׳ מקול, האנס ואו ויין וקווין הרווי) וכזכור רושמת 4 בלבד בזירה המקומית, בקרוב במועדון יחליטו האם להיפרד מזר אחד על מנת לחסוך בעלויות.