(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
"לא ציפינו להגיע כך למחזור האחרון". הלפרין (צילום: לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

כשהיא אינה תלויה בעצמה, הפועל ירושלים המריאה הבוקר (ראשון) לצרפת למשחק האחרון בשלב הבתים של ליגת האלופות, נגד לימוז' מחרתיים. כדי להעפיל, האדומים חייבים לנצח ולקוות להפסד של איגוקאה באנקרה, לטורק טלקום. כל תרחיש אחר - וירושלים לא תעפיל לראשונה משלב הבתים במפעל.

"אנחנו קודם כל צריכים לעשות את העבודה שלנו", אמר המאמן דאיניוס אדומייטיס, "אנחנו חייבים להתרכז במשימה שלנו ולא לחשוב על המשחק של איגוקאה. היו לנו כמה ימים מלאים של אימונים ואתם בוודאות הולכים לראות כמה דברים שונים שננסה ליישם".

המנהל הספורטיבי יותם הלפרין אמר: "אנחנו עדיין בתמונה, אבל לא ככה ציפינו להגיע למחזור האחרון. זה יהיה מאוד מאכזב לא להעפיל לשלב הבא, הגענו למצב שלא היינו צריכים להגיע אליו אבל זה קורה, יש שנים כאלה. אנחנו לא חושבים כרגע על מה יקרה אם נודח, ולא על שינויים בסגל, ואנחנו אפילו לא רוצים לחשוב מה יקרה אם לא נעפיל. אם חלילה זה יקרה, נחשוב מה הכי טוב להפועל ירושלים להמשך הדרך".

על הסיטואציה שבה יצטרך להיות עם אוזן אחת על אנקרה אמר הלפרין: "כל כך הרבה פעמים בנבחרת, במכבי ת"א ובהפועל ירושלים הייתי צריך לחשוב במקביל מה קורה עם תוצאה אחרת שאנחנו תלויים בה, אני מקווה שהפעם הכוכבים יסתדרו לנו כמו שצריך".

עידן זלמנסון סיכם: "זה מצב שאנחנו לא רגילים אליו בהפועל ירושלים. ננסה להתנתק ממה שקורה בטורקיה כי המשימה שלנו בלימוז' היא קשה לכשעצמה. לא נעים להגיד שזה יהיה כישלון אם לא נצליח להעפיל אבל אנחנו לא חושבים על זה ואני מאמין שנחזור עם כרטיס לשלב הבא. היו לנו כמה ימי אימונים וזה עזר לנו, היו אימונים ארוכים ואינטנסיביים, כולם מוכנים ברמה הגופנית. אנחנו נעשה הכל כדי להעפיל לשלב הבא".