(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
קטש לא מבין איך הוא הפסיד במשחק הזה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
קטש לא מבין איך הוא הפסיד במשחק הזה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

תם ונשלם. עודד קטש נפרד הערב (רביעי) באופן רשמי מהפועל ירושלים אחרי הפסד 78:77 לטורק טלקום באנקרה, במסגרת ליגת האלופות ויוצג מחר בפנאתינייקוס קבוצתו החדשה. האדומים שמטו יתרון של 19 נקודות והסתבכו במאבק על העליה לשלב הבא בליגת האלופות. טיישון תומאס ותמיר בלאט קלעו 15 נקודות כל אחד לירושלים.

"קשה לי לסכם עכשיו", אמר בסיום קטש שנפרד מירושלים אחרי שלוש שנים. "גם אם היינו מנצחים זה לא היה פשוט בשבילי לקבל את ההחלטה ולעזוב מקום שאני כל כך אוהב ונתן לי המון. אני עדיין בתוך המשחק שנגמר. האוהדים נתנו לי חיבוק גדול במשך כל השבוע. הם חסרים לנו ממש השנה. היו לנו רגעים מדהימים בעיקר בזכותם".

על המשחק אמר קטש: "לא כך רציתי להפרד כמובן. המשחק הלך לכיוון שלנו ושלטנו ולא ידענו לסיים אותו. לא היינו התקפית עם האנרגיות הנכונות. זה אולי היה שילוב של לחץ. אני יודע שהשחקנים מאוד רצו בשבילי את זה. החטאנו יותר מידי סלים קלים והמשחק התהפך עלינו. תחושה לא טובה. אני מאוד מקווה שהחבר'ה יעשו את העבודה בלימוז' ויעלו כי זה באמת יכול להיות פספוס גדול".

טיישון תומאס הוסיף: "להישאר יחד זה הכי חשוב בטח בזמן כשיש שינויים. יהיו הרבה דברים חדשים. הובלנו וחשבנו שאפשר להירגע, אבל אי אפשר. חייבים להמשיך לשחק בכל 40 הדקות".